(آگهی ویژه8ستاره2ماهه فقط12000تومان-آگهی ویژه 7ستاره 45روزه فقط8000تومان-آگهی ویژه 6ستاره35 روزه فقط7500تومان)برای اطلاع بیشتر به صفحه تعرفه آگهی ها مراجعه فرمایید.

ایستگاه|آگهی|ثبت آگهی رایگان| درج آگهی رایگان| در سایت ایستگاه3

فروش انواع مهره مار برای افزایش رزق و روزی و محبت

فروش انواع مهره مار برای افزایش رزق و روزی و محبت

  •   phone
  • email
  •    تهران تهران
  • http://ahjar.sazito.com
  • برای کسب و کار متفرقه
  • 71 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۵/۰۸

مهره مار در اولین برخورد شاید مساله ای خرافاتی بنماید ولی علم نوین  متافیزیک که از جمله علوم پیشرفته و جدید بشر است و واقعیات پنهان بسیاری  از موضوعات را کشف و اثبات می نماند و علم سنگ درمانی یکی از شاخه های  بسیار جزیی آن است که امروزه توانسته است بسیاری از مشکلات حاد بشر را حل  کند در خصوص مهره مار متافیزیک اینگونه اظهار نطر میکند:
هر شیء در جهان هستی به واسطه جوهره ساختاری خود نیرویی مغناطیسی دارد و  برآیند این انرژی های نهفته منتشر شده از اجسام و اشیاء بصورت بسیار موثر و  قابل مشاهده نظمی را در جهان هستی پدید می آورند که در قرآن هم از آن یاد  شده که در آیاتی به نگاه داشته شدن ستارگان و زمین در آسمانها با ستونهای  نامریی به اذن خداوند قادر متعال یادشده است.

مارهای نر و ماده به دلیل وضعیت خاص  آناتومیک خود از شرایط متفاوتی برخوردارند تا انگیزش برای آمیزش را پیدا  کنند و بر آن وضعیت فائق آیند. و با این عمل ادامه بقاء یابند. خداوند  متعال متابولیسم بدن مار را به گونه ای آفریده است که در طول سال یک ترشح  استخوانی از جنس شاخ بر روی سر خود همانند پینه ترشح می نماید که دارای  بیشترین بار مغناظیسی نسبت به سایر اجسام و اشیاء است و بصورت تک قطبی است  که آن را بنام مهره مار می شناسیم.

مهره مار در مارهای نر بار مثبت و در مارهای ماده حامل بار انرژی منفی  هستند که مانند آهنربایی متابولیک دو جفت را بسوی هم جذب نموده و مقاربت  برای ادامه نسل را باعث میگردد. اندازه این مهره ها حدودا به قدر 2 عدد لپه  معمولی است. بعد از عمل جفت گیری این مهره ها از سر مار جدا شده و بر زمین  می افتد اگر فردی بتواند این مهره ها را که متعلق به دو مار جفت گیری  کننده را از آن خود نموده و 40 روز با خود داشته باشد مغناطیس طبیعی بدن با  مغناطیس مهره مار هماهنگ شده و تقویت میشود و فرد دارنده بواسطه آن میدانی  به مراتب وسیع تر و قویتر نسبت به فرد عادی فاقد مهره مار حول خود ساتع می  نماید که آثار بی شماری را برای آن ناشی میگردد.

1. بار مغناطیسی یاد شده اعصاب را به طرزی ریلکس و آرام می نماید و  استرس های آگاهانه و استرس های ناخودآگاه را می زداید که دارنده تاکنون آن  را تجربه نکرده است. این آرامش ضمن ایجاد اعتماد بنفس و آثار دیگرش بر فرد  به افراد مرتبط با ایشان هم سرایت می کند و در این حالت است که افراد هر چه  مغرض تر و هر چه عصبانی تر باشند باز به محض ملاقات حضوری با دارنده مهره  مار در اثر آرامش ایجاد شده مثل موم رام می شوند و چون این حالت را مدام در  حضور شما احساس می کنند شیفته شما می شوند و مدام دوست دارند در حضور شما  باشند و از آرامش نایاب شما بهره مند گردند.

2. به دلیل خاصیت فوق العاده مغناطیسی در مقابل بسیاری از بیماریها مصون  خواهید بود تاثیر بسیار بالای آن در تسکین دردها هم برای استفاده کننده و  هم مخاطبانی که در کنار شما هستند و نیز اثر قاطع آن بر از بین بردن جوش  های صورت و زیباتر کردن چهره به اثبات رسیده است.

3. خاصیت مغناطیسی آن در از بین بردن آثار سوء گوشی های تلفن همراه  (موبایل) و دکل های مخابراتی و تلوزیونی و نیز کابل های فشارقوی و لوازم  خانگی و تمامی مواردی از این دست دیگر از خصوصیت های منحصر به فرد مهره مار  است.

تجار و سیاست مداران و چهره های کاریزماتیک در سطوح بالا در کشورهای  خاورمیانه خصوصا شیوخ و بزرگان عرب مهره مار را به عنوان رازی سر به مهر با  خود دارند اما فناوری اطلاعات و اینترنت شرایطی را فراهم نموده است تا هیچ  کالایی سری و مختص افراد خاص باقی نماند. در برخی مناطق همچون آذربایجان  افرادی محلی وجود دارند که نسل اندر نسل به تهیه مهره مار می پردازند.

ثبت آگهی رایگان