در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ایستگاه|آگهی|ثبت آگهی| درج آگهی| در سایت ایستگاه3

قفل شدن درب ماشین لباسشویی

شنبه ۲۶ بهمن ۹۸ اجتماعی

یکی از عمده مشکلاتی که برای ما پیش می اید می توان قفل شدن درب ماشین لباسشویی اشاره کرد ، که درب را نمی توانیم باز کنیم .

یکی از دلایل می توان به پوسیدگی و خرابی لولای درب این دستگاه اشاره کرد . که در تمامی قسمت های این دستگاه ، قسمت درب ، از زبانه و لولا تشکیل شده است که در واقع برای قفل شدن و چفت شدن درب دستگاه به کار می رود . لولا که غالبا از جنس پلاستیک ساخته شده است ، باعث چرخش راحت درب می شود . از این رو خرابی و پوسیدگی لولا می تواند باعث قفل شدن درب ماشین لباسشویی شود .

راه کار : شما می توانید با بررسی این بخش ، به خرابی و سلامت زبانه اطمینان حاصل کنید و دقت کنید که تمامی پیچ ها سفت بسته شده باشند . در غیر اینصورت می توانید این کار را به یک تعمیرکار بسپارید . یکی از دستگاه هایی که می توان گفت دارای طول عمر بالاتری می باشد و دیگر از این مشکلات برای آن ها پیش نمی آید می توان به لباسشویی ال جی ارزان اشاره کرد .

علت دیگر می توان به خرابی یا شکسنپتگی دستگیره این دستگاه اشاره کرد . اگر دستگیره درب ( فلاپی ) دستگاه تان شل شده است ، احتمال شکستگی آن وجود دارد .

راه کار : خرابی دستگیره از آن مواردی است که ممکن است برای هر مدل این دستگاه رخ بدهد اما یکی از دستگاه هایی که احتمال آن پایین است می توان به لباسشویی سامسونگ اشاره کرد . اما نوع آسب دیدگی می تواند متفاوت باشد ، بنابراین مواظب باشید .

از دیگر عوامل می توان به فعال شدن قفل کودک اشاره کرد که باعث قفل شدن درب ماشین لباسشویی می شود . که برای از بین بردن این مشکل باید در دفترچه راهنمای ان دستگاه ها اشاره کرد .

  ثبت آگهی