در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ایستگاه|آگهی|ثبت آگهی| درج آگهی| در سایت ایستگاه3

آشنایی بیشتر با کولرگازی 12 هزار گری

سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۰ رپورتاژخبری

یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات سرمایشی و تهویه مطبوع در جهان، شرکت گری در چین است. این شرکت با تولید ظرفیت های مختلف کولرگازی و اسپلیت با سایز ها و شکل های متنوع نام خود را پر آوازه کرده است.یکی از پرفروش ترین محصولات آن کولرگازی 12 هزار گری است با ما همراه شوید تا بیشتر با این کولر آشنا شوید.

 

ویژگی های کولرگازی 12 هزار گری

از سری CITAM'4C مدل جدیدی به نام کولر مدل C4 MATIC-H12H1 است که با ظاهری ایستاده به همراه چرخ های حمل بسیار مورد توجه خاص پسندان قرار گرفته است. کولرگازی مدل I SAVE-H12H1 گری با ظرفیت 12 هزار بی تی یو مناسب مکانهای ۱۵ تا ۲۰ متری است و همچنین به دلیل داشتن کمپرسور روتاری علاوه بر مناسب بودن برای شرایط آب و هوایی معتدل و حاره ای دلیل محکمی بر کاهش مصرف انرژی و افزایش کارایی دستگاه است.

کولرگازی 12 هزار گری برای مکانهای مختلف ممکن است از ۲۰ متر نیز بیشتر یا کمتر بازدهی داشته باشد.به طور مثال یک اتاق اداره ی پر رفت و آمد با متراژ ۱۵ متر و یک اتاق منزل با متراژ حتی ۳۰ متر هم مناسب برای داشتن این کولر مدل C4'MATIC-H12H1 هستند و برای متراژهای متفاوت تر باید فکر یک کولر گازی با ظرفیت متفاوتی باشیم. یکی از مزایای مهم کولر مدل C4'MATIC-H12H1 عدم نیاز به نصب کندانسور خارجی است و همین امر از لوله کشی های اضافی جلوگیری می کند. فقط برای خارج کردن گرمایی که پشت دستگاه تولید می شود یک خرطومی تعبیه شده است که به خارج از محیط هدایت می شود.

این مدل از کولرگازی 12 هزار گری همانند بسیاری از تولیدات این شرکت از جمله کولرگازی مدل I'SAVE-H12H1 گری علاوه بر قابلیت ایجاد سرمایشی و گرمایشی، برچسب رده ی انرژی B، دارای گاز مبرد a410R است و همین چند گزینه ی ساده دلیلی بر موفقیت شرکت گری است زیرا علاوه بر کاهش دادن مصرف انرژی و صرفه جویی مادی، باعث عمر طولانی دستگاه نیز هست.

مزایای کولرگازی 12 هزار گری

از سایر مزایای کولر مدل C4'MATIC-H12H1 می توان به موارد زیر اشاره کرد.

· فعالیت با برق تک فاز ۲۲۰ ولت

· ظاهری یک تکه و قابل حمل که مناسب برای مکانهای موقت است. به عنوان پیشنهاد، اگر مستاجر هستید و موقتا در مکانی ساکن هستید، می توانید کولر مدل C4'MATIC-H12H1 تهیه کنید و به هنگام تغییر مکان آن را هم با خود به همراه ببرید

· دارای فیلترهای بسیار با کیفیت است که ضمن عمر طولانی از ورود ذرات گرد و غبار جلوگیری می کند. فقط به یاد داشته باشید در زمان های معین نسبت به پاکسازی فیلترها اقدام کنید.

اگر اندازه ی این کولر 12 هزار برای قرار دادن در محل مورد نظرتان برایتان مهم است باید بگوییم این کولرگازی با ابعاد ۴۰۵× ۳۹۰× ۸۲۰ میلیمتر و وزن ۳۹ کیلوگرم فضای کمی را اشغال می کند و نگران این موضوع نباشید و فقط از کیفیت و امکانات به روز آن لذت ببرید.

دامنه ی کارکرد کولر مدل C4'MATIC-H12H1 در حالت سرمایش ۱۶ تا ۳۵ سانتیگراد و در حالت گرمایش ۱۰ تا ۲۷ درجه سانتی گراد است.

گارانتی کولرهای گازی و اسپلیت های مدل گری و خدمات پس از فروش هر سری که خریداری می کنید را از نمایندگی فروش سوال بفرمایید.

  ثبت آگهی