در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

ایستگاه|آگهی|ثبت آگهی| درج آگهی| در سایت ایستگاه3

یو پی اس ارزان و استابیلایزر

یکشنبه ۹ خرداد ۰ رپورتاژخبری

یو پی اس ارزان و استابیلایزر

امروزه اجرای بسیاری از کارها نیازمند بهره مندی از جریان برق است. جریان برق به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم در دسترس است و استفاده از انواع باتری نیز باعث می شود تا در حالت شارژ بتوان از این منبع بزرگ انرژی استفاده نمود. در برخی موارد نیز استفاده از باتری هایی که به فعال شدن انرژی برق کمک شایان می کنند، مانند یو پی اس و استابیلایزرها می تواند به بهره مندی از این انرژی برق کمک شایان نماید. به هر نحو برای تهیه محصولاتی نظیر یو پی اس ها باید به خبرگان و گروه های فنی مراجعه نمود و از دانش آنها بهره برد. داشتن اطلاعات در حوزه های فنی باعث می شود تا از هزینه های زاید کاسته شود.

یو پی اس و کاربردهای آن

یو پی اس کاربردهای متعدد و متنوعی دارد و به خصوص در زمان قطع برق بسیار مورد استفاده است. از سوی دیگر زمانی که با افت ولتاژ سر و کار داریم، یو پی اس به کمک مدار آمده و کاهش ولتاژ و افت آن را جبران می کند و از قطع جریان در مدار پیشگیری می نماید. یکی دیگر از کاربردهای یو پی اس آن است که از افت طولانی ولتاژ نیز جلوگیری می کند. همچنین باعث افزایش موقت ولتاژ نیز می شود که این موضوع به معنای آن است که جریان در مدار ادامه دار باشد. شاید جالب باشد که بدانیم این محصول حتی در مقابل نویز و تداخلات مغناطیسی نیز در شبکه برق مقاومت کرده و به این سبب جریان را به صورت متناوب و پیوسته در مدار هدایت می نماید.

 

استابیلایزر چیست و چه کاربردی دارد؟

این محصول به نوعی مشابه کارایی یو پی اس را دارد اما یک تثبیت کننده ولتاژ است. حتی نوسان گیر نیز می باشد. به واسطه انواع نویز ایجاد شده در ساختمان وسایل برقی دچار مشکل می شوند و حتی خرابی به بار می آید. این موضوع زمانی دارای اهمیت است که وسایل گران قیمت که تامین مجدد آن سخت است، دچار خرابی شوند. در نتیجه استفاده از استابیلایزر  می تواند مانع خرابی ها شود. از کاربردهای این محصول، تثبیت برق شهر، محافظت در مقابل اتصال کوتاه، کاهش هزینه ها، محافظت در برابر نوسانات و رعد وبرق و موارد مشابه دیگر می باشد. به خصوص این که به واسطه این محصول می توان هزینه ها را کاهش داد که یکی از موارد محبوبیت این محصول است.

نکته پایانی

برای خرید یو پی اس ارزان می توانید با کارشناسان این مجموعه در تماس باشید. همچنین فروش عمده استابیلایزر نیز یکی از پیشنهادهای گروه فنی برای کاهش هزینه ها می باشد. یکی از پیشنهادهایی که گروه فنی این مجموعه با سالها تجربه برای مشتریان خواهد داشت، استفاده از باتری ارزان فاران است که در بازار به خوبی شناخته است. باتری فاران یکی از محصولات با قدمت و اصالت است که سالها محصولات فاران در حوزه منبع های تغذیه معرف مشتریان می باشد. لذا در مجموع می توانید برای مشاوره در این زمینه با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

 

  ثبت آگهی