آرنولد جیب‌ها را برای پسرش دوخت! – جزئیات خبر

0 21

آرنولد جیب‌ها را برای پسرش دوخت! – جزئیات خبر


کد خبر : 1951313 |
27 تیر 1402 ساعت 02:33 |
1.3K بازدید |

0
دیدگاه

خودت زندگی‌ات را بساز


جوزف بائنا، پسر آرنولد شوارزنگر، می‌گوید پدرش حاضر نشده پس از پایان تحصیلش از او حمایت مالی کند.

آرنولد جیب‌ها را برای پسرش دوخت!

به گزارش “ایستگاه 3″، جوزف بائنا تا سال 2011 اطلاعی از هویت پدرش نداشت و زمانی که مادربزرگش این موضوع را برای او شرح داد، به گفته خودش شرایط برایش به صورت کلی تغییر کرد.
جوزف در بسیاری جهات مسیر پدرش را ادامه داد. او بازیگری قابل تحسین است و در رشته بدنسازی هم فعالیت داد اما حرفه اصلی او که منبع کسب درآمدش هم به حساب می‌آید، خرید و فروش ملک است.
او در گفتگو با پادکست آنوکسد درباره وضعیت زندگی‌اش اظهار داشت: «من واقعا ممنونم که پدرم در طول تحصیلم در کالج به من کمک کرد. اما زمانی که تحصیلم به پایان رسید، او به نوعی به من گفت که دیگر خودم باید خرجم را دربیاورم و من شوکه شدم.
نیاز به کار داشتم و هیچ یک از نقش‌هایی را که فکر می‌کردم قرار است برای خودم کنم و دستمزدش را بگیرم، به دست نیاوردم. به خودم گفتم که باید فورا کاری کنم و وارد دنیای املاک شدم. می‌خواستم تا جایی که می‌شود یاد بگیرم و پول دربیاورم اما در نهایت شیفته این کار شدم و مجوز خودم را گرفتم.»
آرنولد اولین پدر معروفی نیست که تصمیم گرفته پولش را در اختیار فرزندانش قرار ندهد. شکیل اونیل، اسطوره بسکتبال آمریکا، هم در سال 2011 تصمیم مشابهی گرفت و اعلام کرد که دوست دارد فرزندانش شخصا کار کنند و موفق شوند.
گفته می‌شود مجموع ثروت او بیش از 400 میلیون دلار است و در مصاحبه‌ای مدعی شده بود که فرزندانش از او ناراحت هستند و درکش نمی‌کنند چون همیشه به آنها تاکید دارد که این ثروت صرفا متعلق به او است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.