آغاز جدیدترین پروژه قهرمانی‌جهان برای والیبال ایران + خبر جدید

0 53

آغاز جدیدترین پروژه قهرمانی‌جهان برای والیبال ایران + خبر جدید


کد خبر : 1954240 |
10 مرداد 1402 ساعت 08:42 |
107 بازدید |

0
دیدگاه


تیم ملی والیبال نوجوانان ایران پس از استقبال کنسول سفارت ایران به سن خوآن محل برگزاری رقابت‌های قهرمانی جهان رسید.

آغاز جدیدترین پروژه قهرمانی‌جهان برای والیبال ایران

به گزارش “ایستگاه 3″، هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر جهان که از 11 تا 20 مرداد در شهر سان خوآن برگزار می‌شود و تیم ملی والیبال نوجوانان ایران پس از قهرمانی در رقابت‌های چهارجانبه برزیل راهی سائوپائولو شدند.

این تیم ساعت 4:30 بامداد روز گذشته (دوشنبه نهم مرداد) به وقت تهران بلافاصله پس از برگزاری مراسم قهرمانی راهی سائوپائولو شد تا پس از استراحتی چند ساعته در هتل اسلاویروی سائوپائولو به سمت سن خوآن حرکت کند.

پرواز ملی‌پوشان ساعت ۲۰ به بوینس آیرس رسید و در این فرودگاه محسن سلطانی کنسول سفارت ایران در آرژانتین به استقبال آمده و نوجوانان را تا زمان پرواز به سن خوآن همراهی کرد.

سفر تیم ملی والیبال نوجوانان ایران حدود ساعت ۴:۳۰ بامداد سه‌شنبه دهم مرداد با رسیدن به هتل ویلا دون توماس به پایان رسید تا نوجوانان پس از چند ساعت استراحت، ساعت 16:30 جلسه آنالیز برگزار کرده و از ساعت 18:30 تمرین خود را در سالن اصلی مسابقات (لسوپریورا) پشت سر بگذارند.

همچنین جلسه هماهنگی و ثبت‌نام نهایی تیم‌ها امروز (سه‌شنبه دهم مرداد) ساعت ۱۶:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد. بسیاری از تیم‌های حاضر در مسابقات قهرمانی جهان از جمله آمریکا، صربستان، بلژیک و اسلوونی همزمان با تیم ملی والیبال نوجوانان ایران وارد سن خوآن شدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.