آغاز فصل متفاوت برای گلر سابق تیم ملی + خبر جدید

0 24

آغاز فصل متفاوت برای گلر سابق تیم ملی + خبر جدید


کد خبر : 1954471 |
11 مرداد 1402 ساعت 09:00 |
890 بازدید |

1
دیدگاه

نقشه های مثلث دروازه بانی نساجی برای لیگ جدی


دروازه بان سابق تیم ملی بعد از چند فصل سخت حالا در شرایطی قرار دارد که ممکن است سال متفاوتی را برایش رقم بزند.

آغاز فصل متفاوت برای گلر سابق تیم ملی

به گزارش”ایستگاه 3″ رشید مظاهری طی دو فصل گذشته نه تنها حضور در اردوی تیم ملی که رقابت دروازه بان های مطرح لیگ برتر را از دست داد. او اما در این فصل به نساجی پیوسته است، اتفاقی که از این نظر می تواند جالب باشد که سرمربی تیم او خودش یک دروازه بان پرآوازه در سطح فوتبال باشگاهی و ملی بوده است. 
همینکه رحمتی قید دروازه بانی مثل علیرضا حقیقی را زده و رشید را بعد از یک نیم فصل بازی در پیکان به قائمشهر آورده، یکجورایی به توانایی فنی این دروازه بان با تجربه و 34 ساله اعتبار می بخشد. فصل گذشته در آلومینیوم حسین پورحمیدی به عنوان یک دروازه بان جوان زیرنظر رحمتی چهره شد و حالا باید دید آیا تجارب این دروازه بان قدیمی می تواند مظاهری را باردیگر به سطح اول رقابت دروازه بان های درجه یک لیگ برتر برگرداند. 

1904345

رشید اینروزها با انگیزه بالایی در تمرینات نساجی حضور دارد. او شاید در سالهای گذشته از این نظر بدشانس بود یا شاید انتخاب های خوبی نداشت که اغلب در تیمهایی بود که یک دروازه بان همسطح و مدعی کنارش حضور داشت. محمدرضا اخباری در تراکتور، سیدحسین حسینی در استقلال و سپس پیام نیازمند در سپاهان. موضوعی که به نظر رشید خیلی با آن کنار نمی آمد اما در نساجی این فرصت را دارد که مهره اصلی خط دروازه باشد. 

مربی دروازه بان های تیم نساجی در این فصل اشکان نامداری دروازه بان سابق استقلال است. حضور دو دروازه بان قدیمی در ترکیب کادرفنی احتمالا به نفع رشید بوده و شاید بتوانیم چهره متفاوتی نسبت به یکی دو فصل قبل از او ببینیم.

1904346

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.