آقای گل فوتسال ایران در آستانه محرومیت – جزئیات خبر

0 12

آقای گل فوتسال ایران در آستانه محرومیت – جزئیات خبر


کد خبر : 1952165 |
30 تیر 1402 ساعت 22:30 |
13.8K بازدید |

4
دیدگاه

ماجرای جاوید، مس سونگون و کراپ؛


مهدی جاوید، بازیکن فصل گذشته مس سونگون و آقای گل لیگ برتر فوتسال در سال ۱۴٠۱، در آستانه محرومیت قرار گرفته است.

آقای گل فوتسال ایران در آستانه محرومیت

به گزارش “ایستگاه 3” جاوید اسفندماه سال گذشته از تماس باشگاه کراپ استقبال کرده و اظهار می‌نماید قراردادش با مس سونگون یک سال بوده و به علت مشکلات شخصی نمی‌تواند در تبریز بماند. او سپس در جلسه‌ای با مدیران باشگاه کراپ شرکت می‌کند و توافقاتی با کراپی‌ها صورت می‌پذیرد. 

همچنین درباره خروج از استان نیز صحبت‌هایی عنوان می‌شود که گفته شده رسول خطیبی، مدیرعامل وقت باشگاه مس سونگون، موافقت خود را اعلام نموده است.

پس از این موضوع باشگاه کراپ با ارسال نامه‌ای به باشگاه مس سونگون ابراز تمایل خود به جذب جاوید اعلام می‌کند و در پی تماسی رسول خطیبی مدیرعامل وقت مس اظهار می‌نماید مشکلی در این باره ندارد اما در قبال جاوید، علیرضا جوان و یا علی اکرمی بایستی معاوضه شوند.

باشگاه کراپ با توجه به هم‌پستی بودن علیرضا جوان با مهدی جاوید رضایت خود را برای معاوضه اعلام می‌نماید اما جوان پس از حضور در جلسه با مدیران مس بر سر مبلغ قرارداد به توافق نمی‌رسد. 

کراپی‌ها قبل از اردوی کیش اقدام به رسانه‌ای کردن توافق با مهدی جاوید می‌کنند از طرفی باشگاه مس نیز اعلام می نماید این بازیکن با ما قرارداد داشته و از کراپ و جاوید شکایت خواهند کرد. همچنین مهدی جاوید به مدیران کراپ می‌گوید این قرارداد اصلی نیست و قراردادی ندارم و در مصاحبه عنوان می‌کند از مدیران مس شکایت خواهد کرد تا این موضوع بدعت گذاری نشود. 

1900425

در ادامه این ماجرا یک روز قبل از اتمام اردوی کراپ در کیش مهدی جاوید در تمرین حضور پیدا نمی‌کند و به دلیل درگیری لفظی با مهران عالیقدر به باشگاه اعلام می‌کند اینجا یا جای من است یا عالیقدر! و بدون اطلاع اردو را ترک می‌کند.

جاوید که پس از توافق با مدیران کراپ مبلغی را هم دریافت کرده بود به نظر می‌رسد قضیه خود و عالیقدر را بهانه‌ای قرار داد تا از ترس محرومیت شکایت مس سونگون فرار رو به جلو کرده باشد و به تبریز برگردد. 

1900427

حالا اما با شکایت کراپی‌ها از جاوید این ماجرا وارد فاز جدیدی شده است و شنیده می‌شود این محرومیت چند ماهه‌ای در انتظار این بازیکن است و باید منتظر ماند و دید کمیته انضباطی در این رابطه چه رأیی صادر خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.