آلگری کاپیتان یووه را به این روز انداخته است + خبر جدید

0 24

آلگری کاپیتان یووه را به این روز انداخته است + خبر جدید


کد خبر : 1953363 |
05 مرداد 1402 ساعت 23:06 |
1.5K بازدید |

2
دیدگاه


کارلو پرونه، سرمربی سابق لئوناردو بونوچی، تایید می‌کند که از مدت‌ها قبل رابطه این بازیکن و مکس آلگری ایده‌آل نبوده است.

آلگری کاپیتان یووه را به این روز انداخته است

به گزارش “ایستگاه 3″، لئوناردو بونوچی وضعیت مناسبی در یوونتوس ندارد و سرمربی سابق او اذعان می‌کند که رابطه این بازیکن با مکس آلگری “مدتی طولانی از ایده‌آل بودن فاصله داشت.”

این مدافع میانی باتجربه پس از اینکه نپذیرفت قراردادش را فسخ کند و یک سال زودتر از یوونتوس جدا شود، از فهرست بازیکنان برای تور پیش فصل خط خورد و در تورین تمریناتش را دنبال می‌کند.

کارلو پرونه که با بونوچی در ویتربسه کار می‌کرد، به اسپورت ایتالیا گفت: “رابطه بین بونوچی و آلگری مدتی طولانی ایده‌آل نبود و اولین نشانه آن هم زمانی که او به میلان رفت، مشاهده شد. فکر می‌کنم با نظر مربی است که تصمیم گرفته‌اند بدون رهبری مانند بونوچی کار کنند. واقعاً ناراحت‌کننده است، اما پذیرفتن این تصمیمات بخشی از حرفه یک فوتبالیست است. به نظرم این تصمیم خوبی از سوی یوونتوس نبوده، زیرا تیمی که باید خودش را بازسازی کند، می‌تواند با حضور بازیکنی مانند بونوچی هم این کار را انجام دهد.”

1902534

با وجود ورود کریستیانو جونتولی، مدیر ورزشی جدید باشگاه از ناپولی، پرونه می‌گوید که تنها یک نفر مقصر است: “معتقدم این تصمیم آلگری بود. همچنین فکر می‌کنم بونوچی همچنان می‌خواهد برای ایتالیا در یورو بازی کند، بنابراین او به زمان بازی منظمی نیاز دارد. واقع‌بینانه‌ترین گزینه لاتزیو خواهد بود، زیرا او قبلاً با مائوریتزیو ساری کار کرده بود.”

بونوچی 36 ساله، در سال 2017 با مبلغ 42 میلیون یورو از باری به یوونتوس پیوست و فقط یک سال در فصل 18-2017 به میلان رفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.