احتمال تعویق برگزاری انتخابات فدراسیون کشتی – جزئیات خبر

0 16

احتمال تعویق برگزاری انتخابات فدراسیون کشتی – جزئیات خبر


کد خبر : 1950111 |
21 تیر 1402 ساعت 00:05 |
913 بازدید |

0
دیدگاه


با توجه به نرسیدن تأیید صلاحیت نامزدهای فدراسیون کشتی به وزارت ورزش احتمال تعویق انتخابات این فدراسیون وجود دارد.

احتمال تعویق برگزاری انتخابات فدراسیون کشتی

به گزارش “ایستگاه 3” آرش فرهادیان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، در خصوص صلاحیت کاندیداهای فدراسیون کشتی اظهار داشت: تا به این لحظه که من با شما صحبت می‌کنم وضعیت صلاحیت کاندیداهای فدراسیون کشتی به صورت کتبی به دست ما نرسیده است و هنوز چیزی مشخص نیست. اگر صلاحیت کاندیداها تا آخر وقت فردا به صورت کتبی به دست ما نرسد مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی به تعویق خواهد افتاد.

وی افزود: البته باید این را هم اضافه کنم که اگر تأیید صلاحیت تعدادی از کاندیداها هم به دست ما برسد ما موظف هستیم مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی را برگزار کنیم. در واقع همه چیز فردا مشخص خواهد شد و قطعا اگر صلاحیت کاندیداهای فدراسیون کشتی به دست ما برسد آن را از طریق پایگاه خبری وزارت ورزش اعلام می‌کنیم.

به گزارش فارس، علیرضا دبیر، حمید یاری، حمید بنی‌تمیم، جمشید خیرآبادی، مصطفی میرزایی، حمید سیفی، عباس جدیدی، عبدالله‌عزیزی و بهمن صفری 9 کاندیدای فدارسیون کشتی هستند.

طبق برنامه از قبل اعلام شده قرار است مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی 22 تیرماه ساعت 10 در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شود، که به نظر می رسد هنوز موضوع تائید صلاحیت نامزدها قطعی نیست و در صورت نرسیدن تائید صلاحیت نامزدها، این انتخابات به تعویق خواهد افتاد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.