ادامه روزهای خوش والیبال بعد از VNL با یک جام دیگر + خبر جدید

0 14

ادامه روزهای خوش والیبال بعد از VNL با یک جام دیگر + خبر جدید


کد خبر : 1951728 |
28 تیر 1402 ساعت 16:20 |
255 بازدید |

1
دیدگاه


تیم ملی والیبال زیر 16 سال پسر ایران با شکست پاکستان عنوان قهرمانی رقابت‌های آسیای مرکزی را به دست آورد.

ادامه روزهای خوش والیبال بعد از VNL با یک جام دیگر

به گزارش “ایستگاه 3″، نخستین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر 16سال پسر آسیای مرکزی که از روز جمعه 23 تیر به میزبانی شهر تاشکند پایتخت کشور ازبکستان آغاز شده بود، امروز (چهارشنبه 28 تیر) با قهرمانی تیم ایران به پایان رسید.

تیم ملی والیبال زیر 16 سال پسر ایران در دیدار نهایی این رقابت‌ها برای دومین بار به مصاف پاکستان رفت و با شکست سه بر دو این تیم قهرمان نخستین دوره مسابقات والیبال زیر 16 سال آسیای مرکزی شد.طاها محسنی (کاپیتان)، مصطفی صداقت، امیرعلی فرج‌پور، محمدرئوف خوشحال، شنتیا به‌نژاد و آرمین آسیایی ترکیب شروع کننده تیم ایران در این مسابقه بودند.

شاگردان آرش صادقیانی در ست دوم و چهارم این مسابقه 27 بر 25 و 25 بر 21 نتیجه را به حریف واگذار کردند، اما در ست‌های اول، سوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 20، 25 بر 18 و 15 بر 11 حریف خود را شکست دادند تا علاوه بر جبران شکست دور مقدماتی مقابل این تیم، عنوان قهرمانی را به دست آورند.

1899701

بدین ترتیب نخستین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر 16 سال آسیای مرکزی با قهرمانی ایران به پایان رسید و تیم‌های پاکستان، ازبکستان و قزاقستان نیز در رتبه‌های دوم تا چهارم قرار گرفتند.

تیم ملی والیبال زیر 16 سال ایران در مجموع این رقابت‌ها پنج بازی برگزار کرد که با سه برد و دو شکست قهرمان شد.

علیرضا استعدادی (سرپرست)، آرش صادقیانی (سرمربی)، وحید صادقی، سهراب بهنژاد، وحید خورشیدی، اصغر نجفی (مربیان) و امیرحسین ضمیری (بدنساز) مانی میراب‌زاده (فیزیوتراپیست)، امیرحسن صمیمی (آنالیزور) و حسین وزیری (مشاور فنی) به عنوان کادر فنی تیم ملی زیر 16 سال را در این مسابقات همراهی می‌کنند.

نخستین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر 16 سال پسر آسیا نیز از 31 تیر تا هفتم مرداد با حضور 12 تیم به میزبانی ازبکستان در شهر تاشکند پیگیری می‌شود که‌ تیم ایران در گروه سوم مرحله گروهی این رقابت‌ها با تیم‌های عربستان سعودی، ژاپن و چین رقابت خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.