از ۲۵۶ تنیسور فقط ۱۶ نفر در ویمبلدون ماندند! – جزئیات خبر

0 18

از ۲۵۶ تنیسور فقط ۱۶ نفر در ویمبلدون ماندند! – جزئیات خبر


کد خبر : 1949899 |
20 تیر 1402 ساعت 00:26 |
1.2K بازدید |

0
دیدگاه


مسابقات تنیس ویمبلدون، سومین گرنداسلم سال، با شناسایی شانزده تنیسور برتر دنبال شد.

از 256 تنیسور فقط 16 نفر در ویمبلدون ماندند!

به گزارش “ایستگاه 3″، مسابقات باقی مانده از مرحله یک هشتم نهایی ویمبلدون، سومین گرنداسلم فصل، عصر دوشنبه در زمین‌های مختلف دنبال شد و در نهایت با خلق تنها یک شگفتی، تنیسورهای برتر راهی مرحله بعد شدند.

در یکی از مهم‌ترین و جذاب‌ترین بازی‌های این مرحله، کارلوس آلکاراس اسپانیایی با برتری سه بر یک برابر متئو برتینی، راهی دور بعد شد تا حریف هولگر رونه، دیگر ستاره جوان دنیای تنیس شود که همزمان با کارلیتوس، در زمین دیگر موفق به شکست دیمیتروف آماده شده بود.

1896717

دنیل مدودف روس نیز با برتری مقابل یری لهچکا از چک جواز حضور در مرحله یک چهارم را به دست آورده بود تا حریف کریستوفر یوبنکسی شود که در یک نتیجه شگفت انگیز مقابل استفانوس سیتسیپاس در ماراتنی پنج سته پیروز شده بود.

گفتنی است در بازی باقی مانده از شب گذشته نیز جوکوویچ موفق شد هورکاچ را از پیش رو بردارد و رقیب آندره روبلف شود و در دیگر بازی این مرحله هم رومن سفیولین با یانیک سینر مدعی روبرو خواهد شد.

1896718

در بخش زنان نیز مدیسون کیز با غلبه بر میرا اندریوا از روسیه راهی جمع هشت نفر پایانی شد تا رقیب آرینا سابالنکا، زن شماره دو تنیس جهان شود که با عملکردی خیره کننده برابر اکاترینا الکساندروا، به این مرحله رسیده است.

همچنین ایلنا ریباکینا، مدافع عنوان قهرمانی موفق شد بیاتریز حداد مایا را مغلوب کرده و حریف اونس جابری شود که در یک مسابقه رعدآسا، پترا کویتووا، قهرمان دو دوره ویمبلدون، را شکست داد تا به این ترتیب فینال دوره گذشته خیلی زود تکرار شود.

در بازی‌های دیگر مرحله یک هشتم هم جسیکا پگولا با مارکتا وندروسوا روبرو خواهد شد و الینا اسویتولینا با زن شماره یک جهان تنیس، ایگا اشویانتک، مسابقه خواهد داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.