استرالیا مشتاق میزبانی جام جهانی مردان شد!

0 28

استرالیا مشتاق میزبانی جام جهانی مردان شد!


کد خبر : 1955007 |
14 مرداد 1402 ساعت 04:00 |
98 بازدید |

0
دیدگاه


برگزاری موفقیت‌آمیز مسابقات جام جهانی زنان در استرالیا باعث شده تا مسئولان این کشور به میزبانی از جام جهانی 2034 مردان تمایل پیدا کنند.

استرالیا مشتاق میزبانی جام جهانی مردان شد!

به گزارش ایستگاه 3، جیمز جانسون، مدیر اجرایی فدراسیون فوتبال استرالیا، در این باره به خبرنگاران گفت: ما در استرالیا در بهترین حالت خود قرار داریم و میزبانی از تورنمنت بزرگی مثل جام جهانی زنان باعث شده تا هم در سطح داخلی و هم در سطح جهانی اهداف بزرگتری داشته باشیم.

او ادامه داد: ما اکنون شاهد این موضوع هستیم که میزبانی از جام جهانی زنان زیربنای نامزدی از سایر تورنمنت‌ها است؛ بنابراین جام باشگاه‌های جهان در سال 2029 و سپس جام جهانی 2034 مردان دو تورنمنتی خواهد بود که ما نگاهی به میزبانی از آن خواهیم داشت.

جانسون در مورد جاه‌طلبی استرالیا برای میزبانی از جام جهانی 2034 گفت: بدون شک استرالیا روزی میزبان جام جهانی مردان خواهد بود و چه بهتر که این اتفاق پس از میزبانی از بهترین دوره جام جهانی زنان، در تاریخ رخ بدهد.

جانسون در ادامه صحبت‌های خود، این هدف استرالیا را با میزبانی کانادا از مسابقات جام جهانی زنان 2015 و سپس رقابت‌های جام جهانی 2026 با مشارکت ایالات متحده و مکزیک مقایسه کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.