استقلال، هایجک‌خورترین تیم نقل و انتقالات

0 12

استقلال، هایجک‌خورترین تیم نقل و انتقالات


کد خبر : 1953517 |
07 مرداد 1402 ساعت 07:30 |
55.6K بازدید |

45
دیدگاه


بازیکنان مدنظر جواد نکونام یکی پس از دیگری راهی اصفهان و تبریز شدند و اولویت‌های دوم او سر از کرمان درآوردند تا استقلال هیچ دوئل نقل و انتقالاتی را پیروز نشود.

استقلال، هایجک‌خورترین تیم نقل و انتقالات

به گزارش “ایستگاه 3” جواد نکونام پس از پیوستن به استقلال با رویاهای فراوانی پا به این تیم گذاشت و در روزهای ابتدایی کار خود تا ساعات پایانی شب در کمپ حجازی حضور داشت. او مذاکرات با بازیکنان مدنظرش را آغاز کرد و به دنبال ساخت تیم ایده‌آل بود اما بازیکنان مدنظر او سر از تیم‌های دیگر در آوردند.

تراکتور محمد نادری، حسین پورحمیدی، عارف آغاسی و امیرحسین حسین‌زاده را از استقلال هایجک کرد تا در صدر لیست قرار بگیرد، عارف آغاسی و پورحمیدی از بازیکنان اصلی مدنظر نکونام بودند که تراکتوری‌ها در روزهای ابتدایی نقل و انتقالات این بازیکنان را قرمزپوش‌ کردند و ماجرای حضور آنها در استقلال را پایان دادند.

1902787

تیم دوم از لحاظ تعداد هایجک از استقلال گل‌گهر سیرجان است که مهدی‌ ممی‌زاده، محمد اخباری و سامان فلاح را جذب کرد تا آبی‌پوشان در جذب بازیکنانی که در اولویت‌های دوم در ایده‌های نکونام بودند هم مغلوب بماند.

1902788

اما شاید اصلی‌‌ترین تیم سپاهان باشد که از لحاظ تعداد بازیکن کمتر است، اما دست روی کلیدی‌ترین مهره‌های مدنظر نکونام گذاشت، سرمربی استقلال با جذب رضا اسدی و احسان پهلوان به دنبال تقویت همزمان خط هافبک و حمله خود بود؛ نکونام که سابقه حضور در فولاد را به همراه پهلوان دارد، اسدی یکی از بازیکنان موردعلاقه اوست و سبک فوتبالی رضا اسدی را به شدت می‌پسندد. زخمی که سپاهان به تفکرات تاکتیکی نکو زد کاری‌تر از دیگر تیم‌های لیگ برتری بود.

1902789

در روزهای پایانی لیگ‌برتر و ستاره بیرون مانده نقل انتقالات یاسین سلمانی، آیا استقلال موفق به جذب او خواهد شد یا بار دیگر تیم جدیدی آنها را در دوئل‌های نقل و انتقالاتی مغلوب خواهد کرد؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.