استقلال با ۴ دروازه‌بان لیگ را شروع می‌کند!

0 47

استقلال با ۴ دروازه‌بان لیگ را شروع می‌کند!


کد خبر : 1954227 |
10 مرداد 1402 ساعت 07:42 |
1.3K بازدید |

2
دیدگاه

فعلا خبری از فسخ قرارداد علیرضا رضایی نیست


علیرضا رضایی همچنان در تمرینات استقلال حضور دارد و به نظر می‌رسد آبی پوشان با 4 دروازه‌بان لیگ را شروع کنند.

استقلال با 4 دروازه‌بان لیگ را شروع می‌کند!

به گزارش “ایستگاه 3″، یکی از اتفاقات قابل توجه درباره استقلال حضور 4 دروازه‌بان در تمرینات این تیم است که از قضا همه آنها با باشگاه قرارداد دارند. علیرضا رضایی و سینا سعیدی فر دو دروازه‌بانی هستند که یک سال از قراردادشان با استقلال باقی مانده بود و در جمع آبی پوشان هستند. از طرف دیگر سیدحسین حسینی هم قراردادش را تمدید کرد و محمدرضا خالدآبادی نیز به جمع آبی پوشان ملحق شد.

با وجود اینکه گفته می‌شد با حضور محمدرضا خالدآبادی، علیرضا رضایی از جمع استقلالی‌ها جدا می‌شود اما هنوز این اتفاق رخ نداده است. رضایی که یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارد، فعلا در تمرینات این تیم حاضر است و کارش را جلو می‌برد.

این دروازهپبان 24 ساله با توجه به اینکه سهمیه بزرگسال است و خالدآبادی و سعیدی فر سهمیه زیر 23 سال را پر می‌کنند و به نظر می‌رسد نکونام بیش از یک گلر بزرگسال (سیدحسین حسینی) را در لیست خود نخواهد گنجاند.

در این شرایط به نظر می‌رسید که جدایی رضایی قطعی باشد اما این دروازه‌بان هنوز برای رفتن به تیم دیگر با مدیران باشگاه توافق نکرده است. درباره رضایی گفته می‌شود که او پیشنهاد خوبی از شمس آذر قزوین دریافت کرده اما مدیران استقلال معتقدند اگر قرار به جدایی این دروازه‌بان است، این مسئله بعد از تمدید قرارداد او به صورت قرضی صورت بگیرد.

از این رو رضایی و استقلالی‌ها هنوز برای جدایی به توافق نرسیده‌اند و با توجه به اینکه نقل و انتقالات لیگ هم تا حدود یک ماه دیگر ادامه دارد، بعید است فعلا اتفاقی در این باره رخ بدهد. شرایطی که باعث می‌شود استقلال با 4 دروازه‌بان مطرح لیگ برتر بیست و سوم را شروع کند.

باید منتظر ماند و دید در آینده چه اتفاقات جدیدی پیرامون وضعیت گلرهای استقلال و به خصوص علیرضا رضایی رخ می‌دهد و او در نهایت چه سرنوشتی در فوتبال پیدا خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.