الهلال با ستاره ایتالیایی پاریس به توافق رسید! + خبر جدید

0 13

الهلال با ستاره ایتالیایی پاریس به توافق رسید! + خبر جدید


کد خبر : 1953345 |
05 مرداد 1402 ساعت 19:34 |
9.9K بازدید |

6
دیدگاه

چراغ سبز الخلیفی، کلید انتقال وراتی


با اعلام فابریزیو رومانو، فقط چراغ سبز باشگاه پاریس برای انتقال مارکو وراتی به الهلال باقی مانده است.

الهلال با ستاره ایتالیایی پاریس به توافق رسید!

به گزارش “ایستگاه 3″، نقل و انتقالات شگفت انگیز تیم‌های عربستانی و تیم فوتبال الهلال ادامه دارد. پس از جذب چندین ستاره مطرح دنیای فوتبال، حالا مدیران این تیم سعودی به دنبال جذب یک بازیکن نامدار دیگر هستند.

طبق گزارش فابریزیو رومانو، تیم فوتبال الهلال در مذاکراتی که با مارکو وراتی، ستاره ایتالیایی پاری سن ژرمن داشته، توانسته است موافقت این بازیکن را برای حضور در عربستان به دست بیاورد.

رومانو مدعی شده که الهلال برای عقد قراردادی به مدت سه سال با وراتی به توافق دست یافته تا این بازیکن را برای انتقال از پاری سن ژرمن آماده کند.

1876436

البته خبرنگار اسکای ایتالیا اعلام کرد که رئیس پاریس فعلا با این انتقال مخالف است. رومانو نوشت که ناصر الخلیفی قصد ندارد ستاره تیمش را با قیمت 30 میلیون یورو بفروشد و این معامله به او بستگی دارد.

گفته می‌شود که الهلال از ارائه یک پیشنهاد بهتر با قیمتی بیشتر از 30 میلیون یورو مطمئن است، اما این موضوع در حال حاضر به ناصر الخلیفی بستگی دارد که اجازه خروج را به وراتی بدهد یا خیر.

لازم به ذکر است که الهلال تاکنون موفق به جذب کالیدو کولیبالی، روبن نوس، سرگی میلینکوویچ ساویچ و مالکوم شده است و قصد دارد چند بازیکن دیگر را نیز جذب کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.