انتخاب برترین مدیرعامل باشگاهی صنایع مس + خبر جدید

0 11

انتخاب برترین مدیرعامل باشگاهی صنایع مس + خبر جدید


کد خبر : 1952816 |
03 مرداد 1402 ساعت 08:56 |
782 بازدید |

0
دیدگاه


باشگاه مس شهربابک به دلیل عملکرد شفاف و سلامت مالی از سوی شرکت ملی صنایع مس مورد تقدیر قرار گرفت.

انتخاب برترین مدیرعامل باشگاهی صنایع مس

به گزارش “ایستگاه 3”، دکتر رستمی مدیر عامل شرکت ملی مس ایران در نشستی با حضور معاونین و مدیران ستادی شرکت مس و مدیران عامل باشگاه‌های مس رفسنجان، کرمان، شهربابک، سونگون و پاریز بر ضرورت امانت‌داری باشگا‌ه‌ها و ایجاد فضای امن در باشگاه‌ها و جامعه تأکید و از دکتر عباس قشمی مدیرعامل باشگاه مس شهربابک به دلیل شفافیت و سلامت مالی تقدیر کرد.

وی افزود: رویکردها و استراتژی‌ها باید تغییر یابد و مبنای کار در باشگاه‌ها باید منش پهلوانی و اخلاق‌مداری در عملکرد و اجرای امانت‌داری در قبال سهامداران باشد.

وی ادامه داد: مدیران باشگاه‌ها باید ارزیابی مدیریتی داشته باشند که چه میزان توانسته‌اند جوانان منطقه را به ورزش و اخلاق‌مداری سوق دهند و اگر باشگاهی نتوانست در این زمینه موفق شود در رویکردش باید ارزیابی مجدد داشته باشد.

1901546

وی با قدردانی از مدیرعامل باشگاه مس شهربابک که در اجرای برنامه‌های خود سقف بودجه ابلاغی را رعایت کرده است بر رسیدگی مالی ویژه بر عملکرد باشگاه‌ها تاکید کرد: ما در شرکت مس برای رشد و اعتلای باشگاه‌ها تمام توان خود را به کار می‌گیریم.

گفتنی است باشگاه مس شهربابک در سه سال گذشته علیرغم برخورداری از بودجه کمتر نسبت به دیگر باشگاه های مس، تلاش کرده است بدون بدهی تراز مالی مثبتی داشته باشد و از جمله باثبات‌ترین باشگاه‌های کشور به لحاظ رعایت اصول حسابرسی مالی و عملکرد بدون بدهی است.

مس شهربابک با فعالیت در رشته‌های فوتبال (لیگ دسته یک)، والیبال نشسته(قهرمان لیگ برتر)، والیبال مردان(لیگ دسته یک)، بسکتبال (لیگ دسته یک ملی) و بدمینتون بانوان (نایب قهرمان لیگ برتر) یکی از پرامکانات‌ترین باشگاه‌های کشور می‌باشد  و با حمایت مجتمع مس شهربابک به زودی ورزشگاه پیشرفته و بین المللی خود را افتتاح خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.