این بازیکن در آستانه جدایی از استقلال است! + خبر جدید

0 13

این بازیکن در آستانه جدایی از استقلال است! + خبر جدید


کد خبر : 1950802 |
24 تیر 1402 ساعت 12:30 |
11.7K بازدید |

0
دیدگاه

در انتظار معرفی تیم جدید علیرضا رضایی


به احتمال فراوان طی روزهای آینده شاهد جدایی علیرضا رضایی، گلر استقلال، از این تیم خواهیم بود.

این بازیکن در آستانه جدایی از استقلال است!

به گزارش “ایستگاه 3″، علیرضا رضایی، دروازه‌بان 23 ساله استقلالی‌ها، یک سال دیگر با آبی‌پوشان قرارداد دارد و در تمرینات این تیم هم حضور یافته است؛ او اما دوست دارد در تیمی باشد که بتواند بیشتر بازی کند و به همین خاطر احتمالا شاهد جدایی‌اش خواهیم بود.

جواد نکونام، سرمربی استقلال، تصمیم گرفته از بین یک گلر خارجی و سیدحسین حسینی یک نفر را به عنوان گلر اول برگزیند و از طرفی جذب محمدرضا خالدآبادی، دروازه‌بان تیم امید و هوادار، هم مراحل پایانی خود را طی می‌کند.

در این شرایط رضایی با وجود اینکه با استقلال قرارداد دارد، در آستانه جدایی قرار می‌گیرد و احتمالا فوتبالش را در تیم دیگری دنبال کند.

رضایی پیشنهادهایی از چند تیم لیگ برتری دریافت کرده؛ پیشنهادهایی که او باید در روزهای آینده به بررسی آنها به همراه مدیران باشگاه بپردازد و یکی را انتخاب کند. اولویت رضایی برای فصل جدید حضور در یک تیم لیگ برتری به عنوان دروازه‌بان اول است تا بتواند به صورت ثابت به میدان برود و به همین خاطر احتمالا شاهد پیوستن او به یکی از تیم‌های میانه جدولی لیگ برتر خواهیم بود.

باید منتظر ماند و دید چه اتفاقاتی پیرامون رضایی رخ می‌دهد و در نهایت این گلر فصل جدید را با پیراهن چه تیمی شروع خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.