این زوج تیم ملی به دنبال فراموشی VNL کابوس‌وار – جزئیات خبر

0 8

این زوج تیم ملی به دنبال فراموشی VNL کابوس‌وار – جزئیات خبر


کد خبر : 1953116 |
04 مرداد 1402 ساعت 15:50 |
4.4K بازدید |

2
دیدگاه


پاسورهای تیم ملی به فکر جبران فرم ضعیف خود در لیگ ملت‌های والیبال خواهند بود.

این زوج تیم ملی به دنبال فراموشی VNL کابوس‌وار

به گزارش “ایستگاه 3″، دو پاسور اصلی تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت‌های والیبال علی رغم اینکه نتوانستند عملکرد خوبی از خود در این تورنمنت نشان دهند دوباره برای حضور در جام ملتهای آسیا به تیم ملی فراخوانده شده اند و اگر مصدوم نشوند قطعا حضورشان در تیم ملی برای این تورنمنت قطعی خواهد بود.

هر دوره که جواد کریمی در این مسابقات حاضر بوده تیم ملی توانسته قهرمان مسابقات شود و او برای اینکه سومین قهرمانی خود را به دست بیاورد کار سختی در برابر تیم‌هایی مثل ژاپن خواهد داشت. از طرف دیگر محمد طاهر وادی که پس از سید محمد موسوی قدیمی‌ترین فرد می‌خواهد کار نیمه تمام خود در سال ۲۰۱۵ را به اتمام برساند. او که در سال ۲۰۱۵ با سرمربیگری پیمان اکبری به مدال نقره در این تورنمنت دست پیدا کرده می‌خواهد اولین طلای خود در این جام را در سن سی و چهار سالگی بدست بیاورد و کارنامه افتخارات خود را پر بارتر کند.

1902073

هر دو پاسور قطعا به دنبال اعاده حیثیت از خود خواهند بود. این دو  پس از عملکرد ضعیفشان در لیگ ملت‌های والیبال مورد انتقاد هواداران قرار گرفتند و کار تا جایی پیش رفت تا اینکه حتی شایعاتی مبنی بر حضور دوباره سعید معروف نیز شنیده شد.

حال این دو برای اینکه دل هواداران را به دست بیاورند باید مدال طلای مسابقات را برای هواداران ایرانی به ارمغان بیاورند در غیر این صورت انتقادات از آنها دوباره در فضای مجازی و حقیقی اوج خواهد گرفت. باید دید زوج وادی و کریمی می‌توانند خود را از زیر سایه سنگین معروف در بیاورند یا که خیر؟ البته خود سعید معروف در چهارمین دوره حضور خود در جام ملت‌های آسیا توانست طعم اولین قهرمانی در این مسابقات را بچشد و شاید انتقادات از این دو پاسور حال حاضر تیم ملی کمی هم غیر منصفانه باشد.

1902074

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.