این شماره در فوتسال از بایگانی خارج نمی‌شود (عکس) – جزئیات خبر

0 9

این شماره در فوتسال از بایگانی خارج نمی‌شود (عکس) – جزئیات خبر


کد خبر : 1954521 |
11 مرداد 1402 ساعت 13:17 |
6.1K بازدید |

2
دیدگاه


شماره ١٠ ساوه‌ای‌ها همچنان به یاد ستاره فقیدشان بایگانی ماند.

این شماره در فوتسال از بایگانی خارج نمی‌شود (عکس)

به گزارش “ایستگاه 3” تیم شهرداری ساوه قهرمان فصل گذشته لیگ دسته اول کشور، از اسامی هجده نفر خود پیش از آغاز لیگ‌برتر رونمایی کرد. هدایت این تیم را سعید کشاورزی بر عهده دارد و نکته‌ای که در سیاهه آن‌ها برق می‌زند، حضور پانزده بازیکن سهمیه بوده و فقط با سه بازیکن بزرگسال، پای به میدان‌های بزرگ خواهند گذاشت.

همچنین، شماره ده شهرداری ساوه به یاد ستاره فقیدشان احسان محمدیانی همچنان بایگانی است، تا ذهن اهالی فوتسال و فوتبال را به شماره چهارده یوهان کرایوف و یا سیزده داویده آستوری، کاپیتان فقید تیم فیورنتینا پرت کند.

1904425

احسان محمدیانی، در سال ۱۳۹۱ جزو جوان‌ترین کاپیتان‌های تاریخ فوتسال ایران به شمار می‌رفت. بازیکن مطرح و بیست‌وسه ساله وقت ساوجی‌ها که اصالتی خوزستانی داشت. با بازوبند فرماندهی برای شهرداری به میدان می‌رفت. به خاطر سن‌وسال کمی که داشت از او به عنوان پرنده کوچک یاد می‌کردند و همان سال بر اثر واژگونی خودرویش برای همیشه پَر کشید و رفت. لیگ‌برتر که به تازگی در جریان افتاده بود، در غم اندوه فوت احسان، ماه‌ها به کما رفت و فوتسال ایران، یکی از با استعدادهایش را از دست داده بود. پیش از مرگش، با ۲۵ گل در صف آقای‌گل‌های فصل گذشته ایستاده بود و برای سال جدید، طرفداران ساوجی به هنر و ساق پای او دل بسته بودند.

یازده سال از وداع با احسان محمدیانی گذشته و اگرچه او دیگر در میان آن‌ها نیست، اما یاد و خاطره‌اش تا ابد زنده خواهد ماند و تصویری از آن در دیواره‌های سالن نقش بسته.

1904427

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.