بارسا دو بازیکن می‌دهد، ژوائو را می‌گیرد

0 13

بارسا دو بازیکن می‌دهد، ژوائو را می‌گیرد


کد خبر : 1951730 |
28 تیر 1402 ساعت 16:55 |
10.2K بازدید |

11
دیدگاه

ادعای اسپورت


دیاریو اسپورت امروز نوشت که بارسا قصد دارد برای جذب ژوائو فلیکس به اتلتیکو پیشنهاد معاوضه بازیکن بدهد.

بارسا دو بازیکن می‌دهد، ژوائو را می‌گیرد

به گزارش “ایستگاه 3″، اتلتیکو مادرید و بارسا سابقه‌ای طولانی در انتقال بازیکن به یکدیگر دارند. آخرین مورد انتقال ممفیس دیپای است که یک بند خرید برای کاراسکو باقی گذاشت که بارسا ترجیح داد آن را فعال نکند. 

مصاحبه دیشب ژوائو فلیکس که از بارسا به عنوان باشگاه رویایی خودش حرف زد، باعث شده تا بحث انتقال او به باشگاه کاتالان قوت بگیرد. علاقه اتلتیکو در هفته‌های اخیر به فرانک کسیه و فران تورس نیز می‌تواند این انتقال را تسریع کند.

1897571

در حال حاضر بین بارسا و اتلتیکو هیچ تماسی برای ژوائو وجود ندارد، اگرچه مدیر برنامه‌های ژوائو فلیکس، ژرژ مندس، با هر دو باشگاه در این مورد صحبت کرده است. اتلتیکو می‌خواهد ستاره پرتغالی را به طور دائم بفروشد، اما پیشنهادی برای او وجود ندارد و بحث انتقال قرضی یا معاوضه بازیکن می‌تواند راه حل خوبی باشد.

1876471

علاوه بر این، اتلتیکو می‌خواهد خط حمله و هافبک خودش را تقویت کند و فران تورس و کسیه بسیار مورد پسند سیمئونه قرار دارند. هر دو بازیکن هم در فهرست خروج از باشگاه بارسلونا هستد. مانع بزرگ، دستمزد این بازیکنان است که باعث شد اخیرا اتلتیکو در مورد کسیه عقب‌نشینی کند. باید دید وضعیت مبادله بازیکن بین دو باشگاه چگونه خواهد شد و ژوائو به آرزوی خودش می‌رسد یا خیر.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.