بازوبند کاپیتانی بارسا به ستاره وفادار رسید

0 13

بازوبند کاپیتانی بارسا به ستاره وفادار رسید


کد خبر : 1949847 |
19 تیر 1402 ساعت 20:56 |
5K بازدید |

3
دیدگاه


باشگاه بارسلونا بازوبند کاپیتانی این تیم را به سرجی روبرتو تقدیم کرد. او در 31سالگی جانشین سرخیو بوسکتس شد که بارسا را به مقصد اینترمیامی ترک کرد.

بازوبند کاپیتانی بارسا به ستاره وفادار رسید

به گزارش “ایستگاه 3″، سرجی روبرتو که محصول آکادمی باشگاه بارسلونا است و از سال 2006 پیراهن بلوگرانا را به تن کرده به عنوان کاپیتان جدید این تیم انتخاب شد.

بعد از جدایی سرخیو بوسکتس از بارسلونا در پایان فصل گذشته هواداران بی‌صبرانه منتظر بودند تا کاپیتان اول تیم‌شان را بشناسند. در نهایت قرعه به نام سرجی روبرتو درآمد تا این بازیکن کهنه‌کار تیم کاتالان بازوبند کاپیتانی را به دست بیاورد.

1896621

سرجی روبرتوی 31ساله در چهارده سالگی به آکادمی لاماسیا پیوست و در طول زندگی‌اش به بارسا وفادار بوده است. او برای تیم بزرگسالان باشگاه 350 بازی انجام داده است.

باشگاه بارسلونا با انتشار متنی کوتاه در توییتر اعلام کرد که بازوبند کاپیتانی را به سرجی روبرتو سپرده است. روبرتو تجربه رهبری تیم را دارد و در زمان حضور بوسکتس در بارسا کاپیتان دوم بلوگرانا بود.

1896623

سرجی روبرتو در ماه مارس امسال با بارسلونا قراردادش را تمدید کرد و تا تابستان آینده با این تیم قرارداد دارد. در قرارداد جدید او بند فسخی به ارزش 400 میلیون یورو وجود دارد که نشان می‌دهد مدیران بارسا هیچ علاقه‌ای به از دست دادن این بازیکن وفادار ندارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.