با پاداش کشتی‌گیران پراید هم نمی‌توان خرید! – جزئیات خبر

0 15

با پاداش کشتی‌گیران پراید هم نمی‌توان خرید! – جزئیات خبر


کد خبر : 1955092 |
14 مرداد 1402 ساعت 12:25 |
106 بازدید |

0
دیدگاه

امینی:


مربی تیم ملی کشتی آزاد در خصوص شرایط تیم ملی پیش از مسابقات قهرمانی جهان و بازی‌های آسیایی توضیحاتی را بیان کرد.

با پاداش کشتی‌گیران پراید هم نمی‌توان خرید!

به گزارش “ایستگاه 3” احسان امینی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در خصوص شرایط تیم ملی کشتی آزاد کشورمان گفت: در حال حاضر شرایط بسیار خوبی داریم و کشتی‌گیران تمرینات در فشاری را پشت سر می‌گذارند. چند کشتی‌گیر هم داشتیم که مصدوم بودند و خداروشکر وضعیت خوبی دارند. اگر بگوییم هیچ کشتی گیری آسیب نمی‌بیند جای تعجب دارد. مصدومانی که داشتیم روند درمانی خود را طی می‌کنند و در حال حاضر شرایطی خوبی را دارند. با همه شرایط امیدوارم بتوانیم یک تیم بسیار خوب و آماده‌ای را راهی مسابقات جهانی بلگراد کنیم.

وی در خصوص تیم‌های عازم به مسابقات جهانی و بازی‌های آسیایی گفت: تیم اعزامی به مسابقات جهانی ۱۰۰ درصد مشخص شده است و درباره تیم بازی‌های آسیایی در بعضی از اوزان شک و تردیدهایی داریم که به زودی آنها هم مشخص می‌شوند و اعلام می‌کنیم.

مربی تیم ملی کشتی آزاد در خصوص وضعیت کامران قاسم‌پور و نگرانی‌هایی که وجود دارد عنوان کرد: کامران بیش از یک ماه تمرینات مفید خود را از دست داد، اما با پتانسیلی که از او سراغ داریم، به مرز آمادگی برسد، می‌تواند طلای جهان را از آن خود کند. او با توجه به اختلاف سطحی که با حریفان خود در مسابقات جهانی دارد می تواند حتی با 20 روز تمرین به مدال طلای مسابقات جهانی برسد. اگر کامران سلامتی کامل خود را به دست بیاورد گزینه اول ما برای مسابقات بلگراد است چرا که شانس اصلی مدال طلا خواهد بود.

امینی با اشاره به حضور هیأت اجرایی کمیته ملی المپیک در اردوی تیم ملی کشتی آزاد گفت: ببینید گلایه کشتی‌گیران بیشتر در خصوص پاداش‌هایی بود که 2 سال است وزارت ورزش و جوانان به آنها پرداخت نکرده است. کشتی مظلوم واقع شده است. شما حساب کنید کسی که طلای جهان را کسب کند 80 سکه که ارزش هر سکه 5 میلیون در نظر گرفته شده است، 400 میلیون تومان می شود. این خیلی بد است که قهرمان کشتی جهان شوی و جایزه ای که دریافت می‌کنی پول یک پراید هم نباشد. هرچند کشتی گیران حتی مبلغ آن را هم نگفتند و تنها اعلام کردند که جایزه خود را دریافت نکرده‌اند. آنها به همان جایزه هم راضی هستند که 2 سال یکبار دریافت می‌کنند. به نظر من این ضعف بسیار بزرگی است که ورزش ایران دارد. 

وی افزود: مسئولان اعلام کردند که جایزه مدال طلا 80 سکه است که آن را هم معادل سازی کردند،کاش سکه می دادند اما معادل سازی که کردند در گذشته به ازای هر سکه 2 میلیون بود که امروز 5 میلیون شده است اما هنوز کسی آن را دریافت نکرده است. مسئولان از این قول‌ها زیاد دادند. 

مربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در خصوص ریاست دوباره علیرضا دبیر در فدراسیون کشتی تصریح کرد: در این 4 سال کشتی خود را از بقیه رشته‌های ورزشی جدا کرد، چه به لحاظ امکاناتی و چه به لحاظ مدالی جلوتر از بقیه رشته ها بودیم. در 2 سالی که در تیم ملی حضور داشتیم 14 مدال کسب کردیم که یک رکورد بی‌سابقه‌ای بود. چند روز پیش بود که با ما جلسه گذاشت و گفت اگر کم و کاستی وجود دارد به من بگویید که با او گفتیم واقعا هیچ کم و کاستی دیگر نداریم. از دبیر تشکر می‌کنیم در این چهار سال برای کشتی سنگ تمام گذاشت و در چهار سال آینده هم قطعا با توجه به شرایط سختی که خواهد داشت مطمئن هستم باز هم شرایط کشتی بهتر از این‌ها خواهد شد.

مسابقات جهانی با توجه به اینکه سال قبل از المپیک است و سهمیه‌های المپیک در صربستان توزیع خواهد شد سخت است اما ما هم تیم بسیار خوبی را داریم و در مسابقات جهانی بلگراد و بازی‌های آسیایی شانس قهرمانی هستیم. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.