با کم شدن آب دریاچه باید در آن فوتبال ساحلی بازی کرد! – جزئیات خبر

0 19

با کم شدن آب دریاچه باید در آن فوتبال ساحلی بازی کرد! – جزئیات خبر


کد خبر : 1954472 |
11 مرداد 1402 ساعت 09:22 |
566 بازدید |

0
دیدگاه

سهرابیان:


رئیس فدراسیون قایقرانی گفت: کم شدن آب دریاچه و گِل زیاد باعث شده تا آزادی جایی برای فوتبال ساحلی باشد.

با کم شدن آب دریاچه باید در آن فوتبال ساحلی بازی کرد!

به گزارش “ایستگاه 3” و به نقل از فارس، علیرضا سهرابیان در خصوص کم شدن آب دریاچه آزادی، عنوان کرد: تیم ملی قایقرانی می‌تواند در کسب مدال در بازی‌های آسیایی هانگژو کمک کند اما موضوع کم آبی پیش آمده که در کل تهران بی‌سابقه بوده است. گیاهانی هم در دریاچه سبز شده‌اند حق حیات دارند اما باید مسئولان شهرداری، وزارت ورزش و مجموعه آزادی نگاه ویژه‌ای به دریاچه داشته باشند. 

رئیس فدراسیون قایقرانی خاطرنشان کرد: تیم روئینگ به خاطر اینکه ورزشکاران مشکل آسیب‌دیدگی نداشته باشند قرار است به روسیه اعزام شود و این اردو یک ماهه خواهد بود اما ببینید چه هزینه مضاعف برای ما دارد.

وی ادامه داد: برای تیم آب‌های آرام مربی خارجی آوردیم، هزینه کردیم، آنها را کجا بفرستیم؟ با مدیریت بحران می‌توان کمک کرد. دوستان مجموعه آزادی گفته‌اند ۲ حلقه چاه آب زده شده و این می‌تواند کمک کند اما سوال من این است؛ آب دریاچه چیتگر از کجا تامین می‌شود؟ از این دریاچه برای لذت بردن و زیبایی استفاده می‌شود اما از آزادی برای اهتزاز پرچم بنابراین باید به آزادی نیم نگاه ویژه‌ای داشته باشند. فکر می‌کنم می‌توان جلوی کم شدن آب را گرفت. نمی‌گویم همه آب تهران را اینجا بفرستند حداقل فرصت ۲ ماه مانده به هانگژو را کمک کنند.

1606462

رئیس فدراسیون قایقرانی در پاسخ به این سوال که آیا با مسئولان ورزش درباره این مشکل صحبت کرده‌اید یا خیر، عنوان کرد: وزیر ورزش و معاونان، مسئولان المپیک و پارالمپیک و … همه دیده‌اند. ورود آب به دریاچه با خروج آب برای آبیاری گل و گیاه همخوانی ریاضی ندارد و این یعنی ۲ ماه دیگر باید دریاچه خشک شود. چون دریاچه گِل دارد باید در آن فوتبال ساحلی بازی کرد. با این شرایط از ورزشکاران خواهش کردم تمرینات را در مسافت کوتاه انجام دهند. امیدوارم گرفتن مدال‌های قایقرانی اینقدر ارزشمند باشد که گروهی را برای کمک بفرستند. ما درباره فضای تمرینی صحبت می‌کنیم که اگر قایقرانی مدال نگیرد آنهایی که بویی از مدیریت نبرده‌اند می‌خواهند بگویند چرا قایقرانی مدال نگرفته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.