بهترین سنگربان آسیا به فولاد هرمزگان پیوست – جزئیات خبر

0 13

بهترین سنگربان آسیا به فولاد هرمزگان پیوست – جزئیات خبر


کد خبر : 1955983 |
17 مرداد 1402 ساعت 23:45 |
8.7K بازدید |

2
دیدگاه

بمبی که در ساحل منفجر شد


سید مهدی میرجلیلی که یکی از ستارگان تیم فوتبال ساحلی ایران در جام ملت‌های آسیا بود که موفق شد دستکش طلای این مسابقات را از آن خود کند به تیم فولاد هرمزگان پیوست.

بهترین سنگربان آسیا به فولاد هرمزگان پیوست

به گزارش “ایستگاه 3” سید مهدی میرجلیلی، یکی از ستارگان تیم فوتبال ساحلی ایران در جام ملت‌های آسیا که موفق شد دستکش طلای این مسابقات را از آن خود کند، به تیم فولاد هرمزگان پیوست. 

این سنگربان ۲۳ ساله یزدی که در رقابت‌های قهرمانی آسیا با درخشش قابل توجه خود توانست نگاه‌ها را به سمت خود جلب کند و راهی تیم کریلیا در لیگ برتر روسیه شود عصر امروز با عقد قرارداد رسمی تا پایان لیگ برتر مسابقات فوتبال ساحلی کشور به تیم فولاد هرمزگان پیوست.

میرجلیلی که در سال‌های اخیر در باشگاه گلساپوش یزد حضور داشت و یکی از مهره‌های تاثیرگذار این تیم محسوب می‌شد، پس از مسابقات بین قاره‌ای با پیشنهادی از تیم کریلیا ساویتو روسیه مواجه شد.

او پس از پیوستن به این تیم گفت: از حدود 2 هفته پیش تصمیم گرفتم به طور همزمان هم در لیگ روسیه هم در لیگ ایران فعالیت کنم، اما با توجه به مخالف کمیته فوتبال ساحلی کشورمان با این موضوع، از طریق مدیر برنامه‌هایم درخواست فسخ قرارداد با باشگاه کریلیا را دادم. میرجلیلی با اشاره به اینکه خوشبختانه توانستم فسخ قرارداد خود را به طور رسمی دریافت کنم و راهی ایران شوم، عنوان کرد: با توجه به آب و هوای مناسب بندرعباس با کشورهای حاشیه خلیج فارس و همچنین امکانات مناسب زیرساختی و نرم افزاری باشگاه فولاد هرمزگان به بندرعباس آمدم. 

1836980

وی با بیان اینکه فولاد هرمزگان در اکثر رشته‌ها در حال فعالیت بوده و این نشان‌دهنده تشکیلات و ساختار مناسب باشگاه فولاد هرمزگان است، خاطرنشان کرد: با توجه به ارزیابی‌هایی که انجام دادم، باید گفت که تا سه سال آینده فولاد هرمزگان به یکی از قطب‌های بزرگ ورزش کشور تبدیل خواهد شد. 

بهترین دروازه‌بان آسیا با اشاره به اینکه سقف او و سایر بازیکنان رسیدن به رتبه مناسب و کسب بهترین نتایج است، اضافه کرد: تمامی تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانیم رتبه سومی لیگ برتر فصل جاری مسابقات را از آن خود کنیم. 

میرجلیلی در پایان گفت: امیدوارم در بازی‌های نیم فصل دوم حمایت صددرصدی هواداران را داشته باشیم و بتوانیم نتایج خیره کننده‌ای به همراه فولاد هرمزگان کسب کنیم.

آرش طالبی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.