تاخت و تاز پرسپولیس با پنجمین برد پیش فصل! + خبر جدید

0 12

تاخت و تاز پرسپولیس با پنجمین برد پیش فصل! + خبر جدید


کد خبر : 1953678 |
07 مرداد 1402 ساعت 21:12 |
93.8K بازدید |

43
دیدگاه

مدعی شماره یک قهرمانی معرفی شد


تیم پرسپولیس با پیروزی سه بر یک مقابل مس رفسنجان، پنجمین برد در پیش فصل را به دست آورد.

تاخت و تاز پرسپولیس با پنجمین برد پیش فصل!

به گزارش “ایستگاه 3″، تیم پرسپولیس در پنجمین بازی دوستانه پیش فصل مقابل مس رفسنجان قرار گرفت و موفق شد این تیم را شکست دهد. شاگردان یحیی گل‌محمدی در این بازی با گل زودهنگام مهدی محبی از حریف عقب افتادند اما به سرعت بازی را برگرداندند.

در نیمه اول این مسابقه سعید صادقی موفق شد روی یک توپ ربایی و آفسایدگیری اشتباه بازیکنان حریف دروازه آنها را باز کند و بازی را به تساوی بکشد. در ادامه نوبت به وحید امیری رسید تا پاس شهاب زاهدی را به ثمر بنشاند و در آخرین دقایق نیمه اول، سرخپوشان را به پیروزی برساند.

نیمه دوم این بازی با تغییرات زیاد از سوی یحیی همراه شد اما با این حال در آخرین دقایق نیمه دوم، روی پاس مهدی عبدی، علیرضا خدادادی مهاجم جوان سرخپوشان گل سوم را هم وارد دروازه حریف کرد.

این پنجمین بازی دوستانه پرسپولیس بعد از پیروزی مقابل شمس آذر، استقلال خوزستان، صنعت نفت و پیکان است و یحیی گل‌محمدی در فاصله یک هفته تا شروع لیگ برتر، رودرروی حریف نارنجی‌پوش به میدان رفته است.

باتوجه به فاصله کم تا شروع لیگ برتر پرسپولیس احتمالا دیدار دیگری در چارچوب بازیهای دوستانه نخواهد داشت و این آخرین بازی پیش فصل شاگردان یحیی گل‌محمدی خواهد بود.

1903040

ترکیب پرسپولیس در نیمه اول:
علیرضا بیرانوند، حسین کنعانی، مرتضی پورعلی‌گنجی، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی‌فر، میلاد سرلک، سروش رفیعی، مهدی ترابی، سعید صادقی، وحید امیری و شهاب زاهدی

⚽️ شرح گل:

مس رفسنجان پرسپولیس 0 – مس رفسنجان 1 (مهدی محبی – دقیقه 20): محبی بعد از حرکت از سمت چپ دفاع پرسپولیس و عبور از بین مدافع کناری و مرکزی پرسپولیس، با شوتی دیدنی از زاویه بسته، دروازه علیرضا بیرانوند را گشود.

پرسپولیس پرسپولیس 1 – مس رفسنجان 1 (سعید صادقی – دقیقه 35): در آفسایدگیری اشتباه مس رفسنجان سعید صادقی پشت مدافعان صاحب توپ شد و گل تساوی را به زیبایی به ثمر رساند.

پرسپولیس پرسپولیس 2 – مس رفسنجان 1 (دقیقه 45 – وحید امیری): فرار پشت دفاع سعید صادقی و پاس به شهاب زاهدی با چرخش دوباره زاهدی همراه شد. پاسی طلایی او موقعیت تک به تک را برای امیری مهیا کرد که با شوت امیری به سمت چپ دروازه تبدیل به گل شد.

پرسپولیس پرسپولیس 3 – مس رفسنجان 1 (دقیقه 85 – علیرضا خدادادی): پاس مهدی عبدی، خدادادی را در موقعیت تک به تک قرار داد و او به راحتی توانست گل سوم را وارد دروازه حریف کند.

1903039

⏱ دقایق حساس:
دقیقه 22: پرسپولیس بلافاصله بعد از گل روی حرکت مهدی ترابی خطرساز شد اما ضربه این بازیکن را نوشی‌صوفیانی در دو مرحله مهار کرد.

دقیقه 27: در یک صحنه توپ به داور بازی برخورد کرد و بازیکنان مس در انتظار توقف بازی بودند اما دستور به ادامه بازی داد که منجر به موقعیت خطرناک برای پرسپوليس شد که با اعتراض مسی‌ها و خصوصا نیمکت این تیم همراه بود.

🔴 حواشی:
* ساکت الهامی و یحیی گل‌محمدی پیش از شروع بازی برخوردی صمیمانه با یکدیگر داشتند.

1903011

* حامد لک، گلر سابق سرخپوشان، با یحیی عکس یادگاری گرفت.
* سعید فتاحی معاون ورزشی مس رفسنجان در ورزشگاه حضور دارد.
* زوج خط حمله پرسپولیس با امیری و زاهدی تشکیل شده است.
* علی نعمتی برای اولین بار بعد از مصدومیت در زمین حضور دارد.
* بیرانوند باوجود آسیب‌دیدگی جزئی، در قفس توری قرمزها دیده می‌شود.
* رضا عنایتی سرمربی تیم امید و دستیارانش در ورزشگاه کاظمی حاضر هستند.

* حسین پورمحمدی مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان به همراه اکبر محمدی، عضو کمیته ورزش شرکت مس نیز در ورزشگاه حضور دارند.

* اعتراض مهرداد رضایی به عملکرد داوری با کارت زرد به این بازیکن همراه شد.
* شهاب زاهدی خطای خشنی روی رضایی داشت که نزدیک بود منجر به درگیری شود که عذرخواهی زودهنگام مهاجم پرسپوليس مانع از آن شد.

* پرسپوليس مطابق دیدارهای اخیر خود در جدال‌های تدارکاتی در نیمه دوم با ترکیبی متفاوت برابر مس رفسنجان قرار گرفت.
* بازیکنانی که در نیمه اول برابر مس به میدان رفته بودند، بعد از سوت نیمه زیر نظر مربی بدنساز تیم به سرد کردن پرداختند و ریکاوری را دشت سر گذاشتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.