تقی‌پور: نوید ظهور یک دروازه‌بان بزرگ را می‌دهم – جزئیات خبر

0 8

تقی‌پور: نوید ظهور یک دروازه‌بان بزرگ را می‌دهم – جزئیات خبر


کد خبر : 1954001 |
09 مرداد 1402 ساعت 00:21 |
1.6K بازدید |

0
دیدگاه

افتخار می‌کنم ۴ بازیکنم در قهرمانی بودند؛


سرمربی تیم فوتسال مس سونگون، قهرمانی تیم ملی فوتسال امید ایران را تبریک گفت.

تقی‌پور: نوید ظهور یک دروازه‌بان بزرگ را می‌دهم

به گزارش “ایستگاه 3″، اسماعیل تقی‌پور در مورد وضعیت آمادگی مدافع عنوان قهرمانی مسابقات در آستانه شروع لیگ برتر گفت: با وجود تغییر در برنامه بازی های لیگ برتر تا جایی که می توانستیم آمادگی تیم را در حد مطلوب حفظ کردیم و به امید خدا می رویم تا یک شروع خوب داشته باشیم.

تیم ملی فوتسال امید ایران در حالی که قهرمان تورنمنت کافا شد که ۴ بازیکن مس سونگون در این تیم حضور داشتند. تقی‌پور ضمن تبریک این قهرمانی به اعضای تیم ملی فوتسال امید گفت: باعث افتخار ماست که ۴ نماینده در تیم قهرمان داریم. این قهرمانی را به مجموعه فوتسال کشور و علی صانعی تبریک می گویم و امیدوارم در عرصه باشگاهی و ملی همواره بهترین آسیا و حتی دنیا باشیم.

او در مورد حفظ آمادگی تیم فوتسال مس سونگون در غیاب ۴ ملی پوش گفت: به هر حال نبود این ۴ بازیکن باعث شد تا تیم ناقصی را در طول این مدت در اختیار داشته باشیم، اما همواره باشگاه مس سونگون ثابت کرده که تیم ملی برایش در اولویت اصلی قرار دارد و هر زمان که نیاز باشد، بازیکنان خود را در اختیار تیم ملی می گذاریم تا در چنین موفقیت هایی نقش داشته باشیم.

تقی پور ضمن تمجید از عملکرد مهدی رستمی‌ها که به عنوان دروازه بان برتر تورنمنت کافا شناخته شد، عنوان کرد: همه بچه ها از بهروز و بلال گرفته تا مجتبی و مهدی ما را رو سفید کردند و نشان دادند که چرا عضو تیم بزرگ مس هستند. تبریک ویژه هم دارم به مهدی رستمی‌ها که نوید ظهور یک دروازه بان بزرگ را در فوتسال ایران می دهد و برای موفقیت او دیگر بازیکنان مس سونگون و تیم امید خوشحال هستم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.