تماشاگران پنج ستاره خیبر در لیگ یک!

0 10

تماشاگران پنج ستاره خیبر در لیگ یک!


کد خبر : 1966407 |
28 شهریور 1402 ساعت 05:20 |
125 بازدید |

0
دیدگاه

حضور غیرمنتظره شجاع و سیامک در ورزشگاه یادگار


شجاع خلیل زاده و سیامک نعمتی برای کاری که ارتباطی به تراکتور ندارد، به ورزشگاه یادگار امام تبریز رفتند.

تماشاگران پنج ستاره خیبر در لیگ یک!

به گزارش “ایستگاه 3″، در شرایطی که خیبر خرم آباد برای دیدار با تیم مس سونگون عازم تبریز شد و رودرروی شاگردان یوسف بخشی زاده قرار گرفت، در بخشی از ورزشگاه چهره‌های سرشناسی مشغول تماشای این مسابقه بودند.

شجاع خلیل زاده و سیامک نعمتی دو بازیکن سابق پرسپولیس در زمان حضور خود در این تیم رابطه صمیمی با مسعود عبدی مالک تیم خیبر داشتند. عبدی که در این فصل مدیریت تیم خود را به فراز کمالوند واگذار کرده، به همراه این چهره مورد علاقه تبریزی‌ها در ورزشگاه یادگار امام به تماشای مسابقه‌ای نشست که در نهایت با شکست تیمش همراه بود.

1927236

جالب اینکه بخشی زاده به عنوان سرمربی مس سونگون که حضوری جالب توجه در صدرجدول لیگ یک دارد، از دستیاران سابق کمالوند در زمان حضورش در گسترش  فولاد محسوب می‌شود.

فراز که سرمربی صعود تاریخی تراکتور به لیگ برتر و رقم زننده دوره تازه و درخشان این تیم تبریزی در بالاترین سطح فوتبال ایران است، امیدوار است در فصل جدید این اتفاق را در تیم خیبر رقم بزند. آنهم در شرایطی که شروع فصل برای خیبری‌ها خوب پیش نرفته و آنها دو شکست در کارنامه‌شان دارند.

خلیل زاده و نعمتی در بازی عصر یکشنبه در کنار عبدی و کمالوند به تماشای مسابقه خیبر و مس سونگون نشستند تا تصاویر جالبی از این تجمع فوتبالی به ثبت برسد.

1927237
1927239

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.