تهدید ستاره‌های چلسی: حرف‌تان را در زمین بزنید + خبر جدید

0 12

تهدید ستاره‌های چلسی: حرف‌تان را در زمین بزنید + خبر جدید


کد خبر : 1951644 |
28 تیر 1402 ساعت 09:39 |
4.1K بازدید |

0
دیدگاه


مائوریسیو پوچتینو، سرمربی چلسی، توضیحاتی را درباره مکالماتی که با بازیکنان تیم جدیدش داشت ارائه کرد.

تهدید ستاره‌های چلسی: حرف‌تان را در زمین بزنید

به گزارش “ایستگاه 3″، پوچتینو جانشین گراهام پاتر شده و هدایت چلسی را برعهده گرفته و به نظر می‌رسد که کار سختی در پیش دارد. 

این تیم فصل گذشته و با وجود هزینه‌های هنگفت و خریدهای قابل توجه نتوانست در حد و اندازه‌های نامش در چند سال اخیر ظاهر شود و فصل را در جایگاه دوازدهم جدول رده‌بندی به پایان برد. 

حالا مدیران این باشگاه امیدوار هستند که پوچتینو بتواند شرایط را به صورت کلی در این تیم تغییر دهد و بارد دیگر آنها را به جمع مدعیان قهرمانی لیگ برتر انگلیس برگرداند. 

1895382

این مربی آرژانتینی در آخرین نشست خبری‌اش به خبرنگاران گفت: «من با همه بازیکنان بسیار زیاد حرف زدم. متوجه شدم که میخایلو مودریک پسر بسیار خوبی است. او هنوز خیلی جوان است و استعدادی فوق‌العاده دارد. 

مهم‌ترین نکته این است که بتوانید اعتماد یکدیگر را به دست آورید. آنها باید ما را بشناسند و بدانند که چطور عمل می‌کنیم. ما مکالمات بسیار زیادی داشتیم و من از این بابت بسیار خوشحال هستم. آنها حتما باید با ما آشنا باشند. 

بازیکنان باید از این موضوع مطلع باشند که ما دقیقا چطور فکر می‌کنیم و بدانند که آیا شانسی برای حضور در ترکیب اصلی تیم دارند یا خیر. ما از همه راضی هستیم. بازیکنان باید حرفی که دارند را در زمین بازی بزنند.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.