تیم ملی والیبال و یک تصمیم عجیب: بی‌خیال شوید! – جزئیات خبر

0 11

تیم ملی والیبال و یک تصمیم عجیب: بی‌خیال شوید! – جزئیات خبر


کد خبر : 1953305 |
05 مرداد 1402 ساعت 15:05 |
1.2K بازدید |

2
دیدگاه

الگوبرداری برعکس از ژاپن؛


رفتن به بازی های آسیایی با تیم اصلی می‌تواند برای تیم ملی گران تمام شود.

تیم ملی والیبال و یک تصمیم عجیب: بی‌خیال شوید!

به گزارش “ایستگاه 3″، بازی های آسیایی قرار است در اواخر شهریور ماه در چین برگزار شود. والیبال یکی از ورزش‌های حاضر در این مسابقات است و تیم ملی والیبال ایران که قهرمان دو دوره گذشته این بازی ها به شمار می‌رود این دوره نیز بنابر شنیده‌ها قرار است با تیم اصلی راهی این مسابقات شود.

این مسابقات که کاملا چسبیده به رقابت‌های انتخابی المپیک در برزیل است و می‌تواند ضربه جبران ناپذیری را به تیم ملی وارد کند. این بازی ها تاثیری در رنکینگ فدراسیون جهانی ندارند و تنها مدال طلای آن برای کاروان ایران با ارزش است،از همین رو با فشار های مسئولین ورزش قرار است تیم ملی فعلی راهی این مسابقات شود و از همان جا راهی برزیل برای مسابقات انتخابی المپیک بشود.

بر این اساس اگر تیم ملی والیبال ایران با ترکیب اصلی راهی بازی های آسیایی چین بشود اینطور به نظر می‌رسد که فدراسیون و سرمربی تیم ملی تقریبا از صعود به المپیک از طریق مسابقات انتخابی برزیل در مهرماه با توجه به گروه مرگ ایران تقریبا نا امید شده اند و تمرکز خود را روی رنکینگ گذاشته اند.

حال باید دید در روزهای آتی چه پیش خواهد آمد. فدراسیون و البته کمیته ملی المپیک روی حرف خود خواهند ماند و تیم ملی با ترکیب اصلی راهی مسابقات بازی های آسیایی چین می‌شود یا به یکباره نظر خود را تغییر خواهند داد. البته باید این نکته را هم در نظر گرفت که بازیکنان زیادی در اردوی تیم ملی حضور ندارند تا بتوان تیم ب را تشکیل دهد.

در حالی ما با تیم اصلی راهی این مسابقات می‌شویم که ژاپن با تیم دوم خود پا به این رقابت‌ها خواهد گذاشت که سرشناس ترین بازیکن آن ماساهیرو یاناگیدا است.

تیم ملی و فدراسیون والیبال ایران این روزها تحت فشار قرار گرفته اند و شاید با مدال طلا می‌خواهند از بار این فشارها کم کند. نکته دیگری که نباید از آن غافل شد جام ملتهای آسیا است که قرار است حدود بیست روز دیگر در ارومیه برگزار شود و نتایج ایران در آن مسابقات تاثیر زیادی در تصمیمات بعدی خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.