جلسه مهم در فدراسیون والیبال برای تیم ملی! – جزئیات خبر

0 13

جلسه مهم در فدراسیون والیبال برای تیم ملی! – جزئیات خبر


کد خبر : 1951694 |
28 تیر 1402 ساعت 13:18 |
5.8K بازدید |

9
دیدگاه

احتمالا با خروجی‌های مهم؛


نشست کمیته فنی فدراسیون والیبال برای بررسی عملکرد تیم‌های ملی مردان در لیگ ملت‌ها 2023 و تیم ملی جوانان در قهرمانی جهان 2023 روز شنبه برگزار می‌شود.

جلسه مهم در فدراسیون والیبال برای تیم ملی!

به گزارش “ایستگاه 3″، نشست کمیته فنی فدراسیون والیبال برای بررسی عملکرد تیم‌های ملی مردان در لیگ ملت‌ها 2023 و تیم ملی جوانان در قهرمانی جهان 2023 و برنامه‌های پیش‌روی این تیم‌ها از ساعت 10:30 روز شنبه 31 تیرماه به ریاست محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون آغاز می‌شود.

در این نشست سرمربیان تیم‌های ملی بزرگسالان و جوانان و اعضای کمیته فنی شرکت کننده، عملکرد ملی‌پوشان والیبال مردان ایران در لیگ ملت‌ها و قهرمانی جوانان جهان را از محورهای مختلف بررسی می‌کنند و مروری بر برنامه‌های آماده‌سازی تیم‌ ملی بزرگسالان برای دیگر رویدادهای سال 1402 خواهند داشت.

تیم ملی والیبال ایران در سال جاری در لیگ ملت‌ها 2022 در جایگاه چهاردهم قرار گرفت و سه رویداد مهم قهرمانی مردان آسیا، بازی‌های آسیایی هانگژو و رقابت‌های انتخابی المپیک 2024 پاریس را پیش رو دارد.

تیم ملی والیبال جوانان نیز با کسب رتبه نخست در مسابقات بحرین، موفق به کسب مدال طلا و مقام قهرمانی جهان شد.

دستور جلسه کمیته فنی به قرار زیر است:
۱-استماع گزارش سرمربی تیم ملی بزرگسالان در مورد لیگ ملت‌ها و مسابقات پیش رو (قهرمانی آسیا، بازی‌های آسیایی و انتخابی المپیک)
۲-استماع گزارش سرمربی تیم ملی جوانان در مورد مسابقات قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان و برنامه‌ها و مسابقات پیش رو
۳-بررسی موارد و مطالب مطرح شده و ارائه نقطه نظرات ازسوی اعضای کمیته فنی
۴-سایر موارد پیش بینی نشده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.