خداحافظی ستاره دل‌شکسته با بایرنی‌ها

0 24

خداحافظی ستاره دل‌شکسته با بایرنی‌ها


کد خبر : 1953795 |
08 مرداد 1402 ساعت 10:28 |
912 بازدید |

0
دیدگاه

سادیو مانه ژاپن را به مقصد عربستان ترک می‌کند


سادیو مانه امروز با اعضای تیم بایرن مونیخ خداحافظی کرد و به زودی برای عقد قرارداد راهی عربستان می شود.

خداحافظی ستاره دل‌شکسته با بایرنی‌ها

به گزارش “ایستگاه 3″، سادیو مانه امروز آخرین روز حضورش در اردوی بایرن مونیخ را تجربه می کند. او از شرق به غرب آسیا سفر خواهد کرد تا با النصر عربستان قرارداد امضا کرده و هم‌تیمی کریستیانو رونالدو و چند ستاره دیگر شود.

ستاره 31 ساله سنگالی در پایان فصل 22-2021 لیورپول را به مقصد بایرن مونیخ ترک کرد اما نتوانست در تیم جدیدش خوش بدرخشد. مانه در 38 بازی 12 گل به ثمر رساند تا با توجه به حواشی دیگری که داشت در لیست فصل جدید توماس توخل جایی نداشته باشد.

1903202

مانه که از اروپا پیشنهاد خاصی نداشت از چند هفته پیش مذاکره با النصر عربستان را آغاز کرد تا اینکه روز گذشته خبر رسید این باشگاه نام ستاره سنگالی را در لیست بازیکنان خود برای حضور در جام باشگاههای عرب ثبت کرده است. حذف نام مانه از لیست بازیکنان بایرن در دیدار دوستانه روز گذشته مقابل کاوازاکی فرونتاله مهر تاییدی بود بر این ادعا که کار او در پرافتخارترین تیم آلمان به پایان رسیده است.

مانه روز گذشته با بیخیالی بازی دوستانه بایرن را از روی سکوها تماشا کرد و سوژه عکاسان نیز شد. او امروز در اردوی بایرنی ها از اعضای این تیم خداحافظی کرد تا بار سفر را بسته و راهی عربستان شود. مهاجم سنگالی بعد از حضور در عربستان و پشت سر گذاشتن تست های پزشکی با النصر قرارداد خواهد بست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.