خداحافظی غمبار مربی والیبال که سرطان داشت! – جزئیات خبر

0 23

خداحافظی غمبار مربی والیبال که سرطان داشت! – جزئیات خبر


کد خبر : 1951347 |
27 تیر 1402 ساعت 04:30 |
181 بازدید |

0
دیدگاه


توره الکساندرسن، مربی موفق والیبال زنان به دلیل ابتلا به سرطان مجبور به وداع با تیمش شد.

خداحافظی غمبار مربی والیبال که سرطان داشت!

به گزارش “ایستگاه 3″، سرطان شدید مانع از آن نشد که توره الکساندرسن دو بار متوالی تیم والیبال زنان اشتوتگارت را به عنوان قهرمانی برساند. حالا موفق‌ترین مربی تاریخ باشگاه در حال کناره گیری از هدایت این تیم است.

توره الکساندرسن، مربی والیبال، که به سرطان شدیدی مبتلا است، دیگر در دسترس تیم اشتوتگارت، قهرمان آلمان نیست. همانطور که باشگاه بوندسلیگایی روز دوشنبه اعلام کرد که در فصل آینده، کنستانتین بیتر به عنوان مربی هدایت اشتوتگارت را بر عهده خواهد داشت و الکساندرسن به طور کامل روی سلامتی خود تمرکز خواهد کرد.

او در این باره می‌گوید: “به دلیل کارهای درمانی که در حال حاضر انجام می‌دهم، می‌دانم که نمی‌توانم انرژی لازم برای سرمربیگری تیم برتری مانند اشتوتگارت را برای انجام جلسات تمرینی و آماده کردن آنالیزها داشته باشم.

انتقال جانشین او به اشتوتگارت قبلاً در اواسط ماه مارس اعلام شده بود، زمانی که بیتر هنوز به عنوان مربی در شوارتز وایس ارفورت کار می‌کرد.

کیم اوزوالد رنکما مدیر ورزشی اشتوتگارت گفت: خوشبختانه ما قبل از پایان فصل گذشته تصمیم گرفتیم یک مربی جوان و با استعداد را استخدام کنیم 
البته برای همه ما ناراحت کننده است که زمانی فرا رسیده است که الکساندرسن را نداریم. او موفق‌ترین مربی تاریخ باشگاه است که توانستم چیزهای زیادی از او یاد بگیرم.  امیدوارم او در نقش دیگری با ما بماند.”

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.