خرید بعدی استقلال یا پرسپولیس اینجاست

0 17

خرید بعدی استقلال یا پرسپولیس اینجاست


کد خبر : 1950356 |
22 تیر 1402 ساعت 09:00 |
34.1K بازدید |

0
دیدگاه


دروازه‌بان ملی پوش امید مشغول تمرین زیر نظر رضا عنایتی و دور از هیجانات نقل و انتقالات است.

خرید بعدی استقلال یا پرسپولیس اینجاست

به گزارش “ایستگاه 3″، درخشش محمدرضا خالدآبادی در فصل اخیر لیگ برتر و بازی‌های تیم المپیک ایران در رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۳ سال غرب آسیا موجب شده تا استقلال و پس از آن پرسپولیس برای جذب این دروازه‌بان ابراز علاقه کنند و درخواست خود را به باشگاه هوادار بدهند، اما او دور از این فضای رقابتی سرخابی‌ها در مرکز ملی فوتبال حضور دارد.

این دروازه‌بان ۲۲ ساله که در فصل اخیر لیگ برتر ۱۶ بار در ترکیب هوادار قرار گرفت و در ۶ مسابقه دروازه‌اش را بسته نگه داشت، به طور جدی مورد توجه باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس است که پرداخت مبلغ بالاتر برای دریافت رضایت‌نامه  توسط یکی از آنها موجب انتقال قطعی او به یکی از تیم‌های سرخابی خواهد شد.

خالدآبادی که در رده‌های پایه پرسپولیس حضور داشته، ظاهرا علاقه شخصی خود را بازگشت به جمع سرخ‌پوشان عنوان کرده ولی فوتبال حرفه‌ای شاید شرایطی به وجود بیاورد که او با توجه به جدایی احتمالی سیدحسین حسینی از جمع آبی‌ها، استقلال را در صورت پرداخت مبلغ رضایت‌نامه‌اش انتخاب کند و به این تیم برود.

اما با وجود هیاهوی نقل و انتقالاتی پیرامون خالدآبادی، این دروازه‌بان پس از تجربه بازی در رقابت‌های قهرمانی غرب آسیا، اکنون در اردوی تیم فوتبال امید ایران حضور دارد تا آمادگی خود را حفظ کند و پس از این اردو راهی باشگاه آینده‌اش از بین سرخابی‌ها شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.