خرید پنجاه هزار سوت برای تنبیه بازیکن خائن

0 34

خرید پنجاه هزار سوت برای تنبیه بازیکن خائن


کد خبر : 1970340 |
12 مهر 1402 ساعت 20:46 |
3.2K بازدید |

3
دیدگاه


هواداران افراطی اینتر میلان برای استقبال از روملو لوکاکو 50،000 سوت تهیه کرده‌اند تا پاسخ خیانت او را در بازی رو در رو با رم بدهند.

خرید پنجاه هزار سوت برای تنبیه بازیکن خائن

به گزارش “ایستگاه 3″، این مهاجم نوک پیشتر از این دو سال در تیم نراتزوری حضور داشت، سپس فصل گذشته به صورت قرضی به چلسی بازگشت. به نظر می‌رسید که او دوباره آماده مذاکره برای انتقال دائمی به سن سیرو بود که ناگهان مشخص شد او مخفیانه با رقیب و دشمن اصلی اینتر یعنی یوونتوس هم همزمان مذاکره کرده است، سپس بعد از مشخص شدن این ماجرا دیگر تماس مدیران اینتر و حتی هم‌تیمی‌هایش را پاسخ نداد.

1935827

چون که چلسی نتوانست در مورد شرایط قرارداد با یوونتوس به توافق برسد، لوکاکو در نهایت به صورت قرضی به رم منتقل شد و در 29 اکتبر در استادیوم جوزپه مه آتزا با این تیم در سری آ به مصاف اینتر خواهد رفت.

اولتراهای اینتر معتقدند که لوکاکو به آنها خیانت کرده است و می‌خواهند وقتی برای اولین بار به عنوان حریف با آنها روبرو می‌شود، حسابی از خجالتش دربیایند. در بیانیه‌ای از گروه کورا نورد، یکی از گروه‌های افراطی طرفدار اینتر، آمده است: “29 اکتبر تاریخی است که باید آن را در تقویم بنویسیم تا بتوانیم آماده باشیم تا تمام انزجارمان را نسبت به کسی که به شرم‌آورترین شکل به ما پشت کرده است بروز دهیم. شخصیتی که ثابت کرد آدم کوچکی است، زیرا قبل از اینکه قهرمان باشید، باید مرد باشید و بدانید که چگونه به قول خود عمل کنید.

ما با شمشیرهای کشیده از تو دفاع کردیم و تو با پشت کردن به ما پاسخ دادی. قبل از بازی با رم، کوروا نورد پنجاه هزار سوت پخش خواهد کرد  تا در هر لمس توپ از جانب کسی که به پیراهن ما خیانت کرده، استفاده شود. بیایید همه نشان دهیم که با کسی که نشان داده لیاقت پوشیدن این پیراهن را ندارد چگونه باید با او رفتار کرد.”

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.