دختران نوجوان ذوب‌آهن به مقام سوم رسیدند – جزئیات خبر

0 19

دختران نوجوان ذوب‌آهن به مقام سوم رسیدند – جزئیات خبر


کد خبر : 1954484 |
11 مرداد 1402 ساعت 10:22 |
153 بازدید |

0
دیدگاه


اصفهان- دختران نوجوان ذوب آهنی در نخستین تجربه حضور خود در مسابقات لیگ بسکتبال زیر ۱۶ سال استان اصفهان جایگاه سوم را کسب کردند.

دختران نوجوان ذوب‌آهن به مقام سوم رسیدند

به گزارش “ایستگاه 3” و به نقل از مهر، فرحناز شمس، مدیر فنی تیم بسکتبال نوجوانان ذوب‌آهن با بیان اینکه ۱۰ تیم در این دوره مسابقات حضور داشتند اظهار داشت: تیم ذوب‌آهن در گروه A مسابقات بود که در نهایت پس از چهار پیروزی در گروه خود به‌عنوان سرگروه به مرحله بعد صعود کرد و در مرحله پلی‌آف هم توانست موفق عمل کند و به مرحله نیمه‌نهایی راه یابد.

به گفته شمس در نیمه‌نهایی تیم ذوب‌آهن با اختلاف تنها سه امتیاز بازی را از دست داد و به رده‌بندی رفت.

وی اضافه کرد: بازی در مرحله رده‌بندی نوسان زیادی داشت و در نهایت سبزپوشان ذوب‌آهن توانستند با بازی درخشان و جنگندگی بالا پیروز از میدان خارج شوند.

مدیر فنی تیم بسکتبال نوجوانان ذوب آهن عملکرد بازیکنان ذوب‌آهن را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: تمام بازیکنان ذوب‌آهن از آکادمی آموزشی به تیم تزریق شدند و سال نخست و تجربه اول بازیکنان بود که در چنین مسابقاتی حضور داشتند این بازیکنان در دوره آموزش‌دیده بودند و هیچ مسابقه‌ای را تجربه نکردند.

شمس تصریح کرد: بدون شک این تیم ظرفیت حضور در فینال را داشت؛ اما کم‌تجربگی بازیکنان، شرایط حضور آنان را در رده‌بندی فراهم‌کرد.

وی بر ضرورت حمایت از تیم‌های پایه و برنامه‌ریزی برای حضور آنان در مسابقات بیشتر و در لیگ‌های کشوری تأکید کرد و گفت: نسل خوبی از بسکتبالیست‌ها را داریم که می‌توانند پشتوانه خوبی برای لیگ برتر باشند در صورت حمایت می‌توان انتظار جایگاه بهتری در رده‌های بالاتر را برای آنها داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.