درخشش گلزار در ورزش موردعلاقه بکام و کاسیاس! – جزئیات خبر

0 12

درخشش گلزار در ورزش موردعلاقه بکام و کاسیاس! – جزئیات خبر


کد خبر : 1952147 |
30 تیر 1402 ساعت 20:25 |
3.4K بازدید |

5
دیدگاه

فریادهای بلند سوپراستار در القوز


سوپراستار سینمای ایران با حضور در مسابقات پدل در دبی بار دیگر علاقه خود به ورزش حرفه‌ای را نشان داد.

درخشش گلزار در ورزش موردعلاقه بکام و کاسیاس!

به گزارش “ایستگاه 3″، محمدرضا گلزار، ستاره سینمای ایران، که انتشار یک گزارش کامل از روتین روزانه همراه با تمرینات ورزشی مخصوص او در ایستگاه 3 با استقبال ویژه‌ای همراه شده بود، یکی از دنبال‌کنندگان جدی پدل محسوب می‌شود.

1900379

پدل تلفیقی از اسکواش و تنیس با راکت‌هایی متفاوت از این دو رشته ورزشی است و یکی از رو به پیشرفت‌ترین ورزش‌های نوپای جهان به شمار می‌آید و فوتبالیست‌های زیادی از جمله زین‌الدین زیدان، ایکر کاسیاس، دیوید بکهام، زلاتان ابراهیموویچ و… در حال گسترش این رشته ورزشی در سراسر جهان هستند. ورزشی نوپا در ایران که بر خلاف شکل ساده و زمین کوچک این بازی، تحرک بسیار بالایی را می‌طلبد و ورزشکاران این رشته باید از آمادگی بدنی مخصوصی برخوردار باشند.

1900382

محمدرضا گلزار که پیشتر با حضور در رشته والیبال و ایفای نقش به عنوان مربی بدنساز یکی از باشگاه‌های لیگ برتری، قرابت خود به ورزش حرفه‌ای را نشان داده بود، حالا با تمرکز روی پدل، مهارت خود در این رشته را هم به رخ کشیده است.

گلزار روز گذشته در یک تورنمنت پدل در یکی از زمین‌های سرپوشیده مخصوص این رشته در دبی شرکت کرده بود تا آمادگی خود را محک بزند و توانایی‌اش در این ورزش را به بوته آزمایش بگذارد.

1900378

امین منوچهری، مهاجم سابق استقلال و سرمربی کنونی تیم نونهالان این باشگاه هم در این تورنمنت حضور داشت و در تیمی دیگر مسابقه می‌داد.

نکته جالب در خصوص منوچهری، پیشرفت محسوس این فوتبالیست سابق در این رشته است تا جایی که او به عنوان مربی، در پدل هم فعالیت می‌کند و شاگردان خصوصی زیادی هم دارد.

1900383

علاقه و حضور این چهره‌ها به رشته پدل و شرکت کردن آنها در مسابقات مختلف احتمالا به توسعه این ورزش و فراگیری آن در بین نسل جدید منجر خواهد شد و باید دید این رشته چه جایگاهی در بین علاقه‌مندان به ورزش در کشور پیدا خواهد کرد.

1900381

گزارش و عکس: امیرحسین خیرخواه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.