در بسته بریتانیا به روی دوچرخه‌سوار ایرانی – جزئیات خبر

0 12

در بسته بریتانیا به روی دوچرخه‌سوار ایرانی – جزئیات خبر


کد خبر : 1953094 |
04 مرداد 1402 ساعت 13:39 |
347 بازدید |

0
دیدگاه


در حالی که مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی جهان هشت روز دیگر آغاز می‌شود، ویزای رکابزن مرد ایران صادر نشده است.

در بسته بریتانیا به روی دوچرخه‌سوار ایرانی

به گزارش”ایستگاه 3″ و به نقل از ایسنا، مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی جهان در رشته‌های پیست، جاده و کوهستان به صورت متمرکز در گلاسکو اسکاتلند برگزار می‌شود. ایران دو رکابزن در این مسابقات دارد و قرار است محمد گنج‌خانلو و فرانک پرتوآذر به این مسابقات بروند اما یکی از رکابزنان با مشکل ویزا روبرو است.

پرتوآذر رکابزن کوهستان موفق به گرفتن ویزا شد اما ویزای گنج‌خانلو و رسول اسدی رییس فدراسیون صادر نشده است. اسدی قرار بود به عنوان یکی از نمایندگان قاره آسیا در کنگره اتحادیه جهانی رای بدهد. رییس فدراسیون و رکابزن مرد ایران در حالی منتظر ویزا هستند که هفت روز دیگر مسابقات آغاز می‌شود.

1902042

اسدی رییس فدراسیون دوچرخه سواری در مورد صادر نشدن ویزا بیان کرد: به محض اینکه سهمیه‌های دوچرخه‌سواری در قهرمانی جهان مشخص شد، برای گرفتن ویزا اقدام کردیم. کمیته ملی المپیک پیگیر شد، وزارت ورزش با وزارت امورخارجه مکاتبه کرد و اتحادیه جهانی دوچرخه سواری و کنفدراسیون آسیا هم نامه دادند و همه تلاش خود را کردیم تا ویزا را بگیریم و فعلا منتظر هستیم.

او افزود: ما یک هفته فرصت داریم تا ویزا را بگیریم. البته از آنجا که فرانک پرتوآذر ویزا دارد، اعلام کردیم برای او بلیت تهیه کنند که اگر ویزای ما نیامد، پرتوآذر برود. این رکابزن پس از حضور در قهرمانی جهان در اروپا می‌ماند و تمرینات خود را برای بازی‌های آسیایی انجام می‌دهد و سپس از همان اروپا راهی بازی‌های آسیایی هانگژو می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.