در پاریس کاپیتان هم باشی حاشیه امنیت نداری

0 20

در پاریس کاپیتان هم باشی حاشیه امنیت نداری


کد خبر : 1953346 |
05 مرداد 1402 ساعت 19:41 |
2.5K بازدید |

6
دیدگاه


پاری‌سن‌ژرمن از حمایت مدافعش، مارکینیوش، از کیلیان امباپه عصبانی است و به همین علت تصمیم به فروش این ستاره برزیلی گرفته است.

در پاریس کاپیتان هم باشی حاشیه امنیت نداری

به گزارش “ایستگاه 3″، صحبت‌های اخیر مارکینیوش، مدافع برزیلی و یکی از کاپیتان‌های پاری سن ژرمن ظاهرا برای او گران تمام شده است. او در دعوای باشگاه و کیلیان امباپه طرف ستاره فرانسوی را گرفته بود.

رسانه‌های فرانسوی گزارش دادند مدیران قطری پی‌اس‌جی از این صحبت‌های مارکینیوش خشمگین شده و تصمیم گرفته‌اند او را همین امسال تابستان به فروش برسانند.

مارکینیوش بر خلاف امباپه در تور پیش‌فصل آسیایی پی‌اس‌جی حضور دارد. او در جریان همین سفر صحبت‌های جنجالی خود را مطرح کرد و با حمایت از امباپه خشم مدیران باشگاه را برانگیخت. رسانه‌ها در فرانسه می‌گویند الخلیفی و دیگر مدیران باشگاه انتظار داشتند کاپیتان برزیلی‌شان در این دعوا از موضع باشگاه به شکل کامل حمایت کند و به همین علت از موضع‌گیری او سرخورده شده‌اند.

1902476

مارکینیوش بعد از حذف پاری سن ژرمن از لیگ قهرمانان فصل گذشته با انتقادهای زیادی از سوی هواداران مواجه شد که او را به ناتوانی در رهبری تیم در زمین متهم می‌کردند. مدیران باشگاه به این نتیجه رسیده‌اند که با توجه به نارضایتی هواداران شرایط برای فروش این مدافع برزیلی آماده است.

مارکینیوش از زمان ترک پاری سن ژرمن توسط توماس توخل در دسامبر 2020 دچار افت شد و دیگر نتوانست عملکردی شبیه به دوران حضور توخل در این تیم داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.