دو قدم تا حماسه و قهرمانی جهان: ایران- آرژانتین – جزئیات خبر

0 14

دو قدم تا حماسه و قهرمانی جهان: ایران- آرژانتین – جزئیات خبر


کد خبر : 1950890 |
24 تیر 1402 ساعت 19:40 |
7.9K بازدید |

2
دیدگاه

پیش به سوی فینالیست شدن؛جوانان والیبال ایران امروز در یک بازی نفس گیر در نیمه نهایی قهرمانی جهان به مصاف آرژانتین خواهند رفت.

دو قدم تا حماسه و قهرمانی جهان: ایران- آرژانتین

به گزارش “ایستگاه 3″، تیم ملی والیبال جوانان ایران امشب از ساعت 20:30 به مصاف آرژانتین خواهد رفت؛ حریفی که در مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان با شکست مقابل همین تیم ایران شانس حضور در بین چهار تیم را از دست داد و فردا فرصتی مناسب برای انتقام دارد.

کادر فنی و بازیکنان ایران با آگاهی از این موضوع و با توجه به شناختی که از نوع بازی حریف دارند، از دو شب قبل برای شکست این تیم برنامه‌ریزی کردند و غلامرضا مومنی‌مقدم به همراه پیمان اکبری، مدیر فنی تیم تماشاگر بازی آرژانتین و برزیل شدند تا از نزدیک با شگردهای حریف خود آشنا شوند.

1898258

با توجه به پیروزی غیر منتظره آرژانتین مقابل برزیل، حالا تیم ملی جوانان ایران باید امشب مقابل آرژانتینی‌ها قرار بگیرد. جوانان والیبال ایران تا اینجا بدون شکست بوده‌اند و قصد دارند با غلبه بر آرژانتین راهی فینال رقابت‌ها شوند و در نهایت عنوان بزرگ قهرمانی جهان را کسب کنند.

1898257

بلغارستان در حالی از رسیدن به فینال بازماند که پیش از سرمربی آن ها بعد از شکست مقابل ایران پیش‌بینی کرده بود که همین دو تیم مسابقه پایانی را برگزار خواهند کرد.


1898262

*جلسه آنالیز آرژانتین در اردوی تیم ملی که صبح امروز برگزار شد.


*الساندرو آلبرتو بوولتنا بازیکن شماره هفت ایتالیا با کسب 28 پوئن در مسابقه با بلغارستان، عنوان امتیازآورترین بازیکن را به دست آورد تا برای تیم فینالیست خط و نشانی جدی کشیده باشد.


*تیم ملی والیبال ایتالیا دقایقی پیش موفق شد با شکست بلغارستان یک پای فینال مسابقات قهرمانی جهان لقب بگیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.