دو مدال برنز ایران در ووشو و تکواندو – جزئیات خبر

0 9

دو مدال برنز ایران در ووشو و تکواندو – جزئیات خبر


کد خبر : 1954517 |
11 مرداد 1402 ساعت 12:58 |
907 بازدید |

0
دیدگاه


نمایندگان ایران در بازی‌های دانشجویان جهان در کشور چین در رشته ووشو و تکواندو صاحب دو مدال برنز شدند.

دو مدال برنز ایران در ووشو و تکواندو

به گزارش “ایستگاه 3” و به نقل از ایسنا، بازی‌های دانشجویان جهان به میزبانی چین امروز با کسب دو مدال برنز برای کاروان ایران همراه بود و در رشته ووشو و تکواندو دو گردن آویز برنز به دست آمد. 

برنز پناهی در ووشوی یونیورسیاد 

در ادامه رقابت‌های ووشوی یونیورسیاد، در وزن ۶۰- کیلوگرم ساندای مردان، شجاع پناهی در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف “گویتارا بیتانگ” از اندونزی رفت و با قبول شکست مقابل این حریف به مدال برنز دست یافت. پناهی پیش‌تر در به مصاف با “دلا وگا جت میلارد” از فیلپیین و “کیم مینسو” از کره جنوبی به برتری دست یافته بود.

پیش از این تیم کاروان ووشو ایران به یک مدال طلا توسط سید محمدی حسینی در فرم گوئن‌شو، یک مدال برنز توسط شاهین بنی‌طالبی در فرم نان‌چوان و یک مدال برنز توسط محنا رحیمی در وزن ۶۰- کیلوگرم ساندای زنان دست یافته بود.

مدال برنز بر گردن تکواندوکار زن ایران

نرگس میرنوراللهی نماینده وزن ۶۲- کیلوگرم تکواندوی بانوان ایران پس از استراحت در دور نخست، مقابل “لینهارس” از برزیل ۲ بر صفر به برتری رسید. وی سپس نماینده کره جنوبی را با همین نتیجه از پیش رو برداشت اما در دیدار نیمه نهایی مقابل “فروزا سادیکووا” از ازبکستان با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد و به مدال برنز بسنده کرد.

آناهیتا توکلی در وزن ۷۳+ کیلوگرم زنان و میرهاشم حسینی در وزن ۷۴- کیلوگرم مردان نیز با شکست رقبای خود راهی فینال شدند.

همچنین علیرضا نادعلیان نماینده وزن ۸۷+ کیلوگرم تکواندوی مردان ایران نیز در همان دور نخست مقابل حریف خود از چین تایپه ۲ بر یک شکست خورد و حذف شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.