دیدار مدیرعامل جدید با اعضای قهرمان لیگ برتر (عکس) – جزئیات خبر

0 12

دیدار مدیرعامل جدید با اعضای قهرمان لیگ برتر (عکس) – جزئیات خبر


کد خبر : 1950074 |
20 تیر 1402 ساعت 19:09 |
3.8K بازدید |

0
دیدگاه


مدیرعامل باشگاه مس سونگون و مدیر جدید تیم فوتسال این باشگاه در تمرین امروز شاگردان تقی پور حضور یافتند.

دیدار مدیرعامل جدید با اعضای قهرمان لیگ برتر (عکس)

به گزارش “ایستگاه 3”، یاسر نجف زاده، مدیرعامل باشگاه مس سونگون، با حضور در تمرین امروز تیم فوتسال باشگاه، با اعضای این تیم دیدار کرد.

در این دیدار صمیمانه اعضای تیم فوتسال مس با خوش‌آمدگویی به مدیرعامل جدید برای او در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرده و دغدغه‌های خود را به گوش نجف زاده رساندند.

مدیرعامل مس سونگون نیز در صحبت‌های خود با اشاره به اهمیت بالای رشته فوتسال در چارت باشگاه تاکید کرد که تلاش و هدف مجموعه مدیریتی باشگاه ایجاد بهترین شرایط ممکن برای اعضای تیمی است که با افتخارات خود به نماد باشگاه مس تبدیل شده‌اند.

1896994

نجف زاده با تاکید به اینکه هدف گذاری تیم فوتسال مس بایستی فراتر از قهرمانی در لیگ باشد گفت: اهمیت قهرمانی در ایران قابل کتمان نیست اما قطعا با جایگاه فعلی و ستاره‌هایی که داریم قهرمانی‌های بزرگ‌تر در عرصه‌های بین‌المللی را از تیم فوتسال‌مان انتظار داریم. برای تحقق این امر نیز این اطمینان را به شما می‌دهیم که از هیچ تلاشی دریغ نکرده و به گونه شایسته‌ای پای به مسابقات بگذاریم.

در این مراسم اسماعیل تقی پور به نمایندگی از کادرفنی و فرهاد فخیم به نمایندگی از بازیکنان دقایقی صحبت کرده و برای او آرزوی موفقیت کردند.

1896995

در حاشیه حضور یاسر نجف زاده در تمرین امروز تیم فوتسال مس سونگون ورزقان، مراسم معارفه مهدی مرشدی به عنوان مدیر جدید این تیم نیز برگزار شد و از زحمات اجلال نصیری به عنوان مدیرتیم سابق تجلیل به عمل آمد.

1896997

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.