رسمی: اوبامیانگ با قراردادی ۳ساله در مارسی + خبر جدید

0 12

رسمی: اوبامیانگ با قراردادی ۳ساله در مارسی + خبر جدید


کد خبر : 1952157 |
30 تیر 1402 ساعت 21:10 |
2.4K بازدید |

0
دیدگاه


پی‌یر امریک اوبامیانگ، مهاجم سابق چلسی، با قراردادی 3 ساله به عنوان بازیکن آزاد به مارسی پیوست.

رسمی: اوبامیانگ با قراردادی 3ساله در مارسی

به گزارش “ایستگاه 3″، پی‌یر امریک اوبامیانگ سومین انتقال خود در سه سال گذشته را انجام داد و به عنوان بازیکن آزاد رسما به باشگاه فرانسوی مارسی پیوست.

دقایقی پیش مارسی به صورت رسمی از به خدمت گرفتن اوبامیانگ خبر داد. این مهاجم 34ساله اهل گابن با امضای قراردادی سه ساله بازیکن مارسی شده و تا سال 2026 در این تیم حضور خواهد داشت.

چلسی در پایان فصل گذشته تمایلی برای تمدید قرارداد این مهاجم نداشت و در نتیجه با پایان مهلت قرارداد او با آبی‌های لندن، اوبامیانگ به عنوان بازیکن آزاد به مارسی منتقل شد. مارسی چهارمین باشگاه این مهاجم گابنی در سه سال گذشته است. او در این مدت سه انتقال دیگر را هم تجربه کرده بود. اوبامیانگ در ژانویه 2022 آرسنال را ترک کرد و به بارسا پیوست. بعد از هفت ماه حضور در این تیم او راهی چلسی شد.

1900399

اوبامیانگ در تنها فصل حضورش در چلسی 21 بازی انجام داد و سه گل به ثمر رساند. او در لیگ برتر تنها در پنج مسابقه از ابتدا به میدان رفت.

اوبامیانگ با اینکه اصالت گابنی دارد، ولی از کودکی در فرانسه بزرگ شده و بازی در مارسی به معنای بازگشت او به کشوری است که با آن آشنایی کامل دارد. او فوتبالش را در فرانسه با باشگاه‌های لیل، موناکو و سنت‌اتین آغاز کرد و در سال 2013 به دورتموند پیوست. او در تیم‌های زیر 19 سال و زیر 21 سال فرانسه هم بازی کرد اما در نهایت تصمیم گرفت به تیم ملی کشور زادگاه پدرش گابن بپیوندد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.