رسمی: رتبه نهایی ایران در لیگ ملت‌ها مشخص شد – جزئیات خبر

0 26

رسمی: رتبه نهایی ایران در لیگ ملت‌ها مشخص شد – جزئیات خبر


کد خبر : 1949679 |
19 تیر 1402 ساعت 09:04 |
6.1K بازدید |

0
دیدگاه

پایان یک تورنمنت کابوس‌وار؛


با شکست بلغارستان برابر آمریکا، تیم ملی والیبال ایران با رتبه چهاردهمی به کار خود در لیگ ملت‌ها پایان داد.

رسمی: رتبه نهایی ایران در لیگ ملت‌ها مشخص شد

به گزارش “ایستگاه 3″، تیم ملی والیبال ایران که در دو هفته ابتدایی مسابقات لیگ ملت‌ها نتایج ضعیفی به ثبت رسانده بود، با شکست مقابل فرانسه در ابتدای هفته سوم عملا شانس خود را برای صعود به مرحله نهایی مسابقات از دست داد و به نوعی سه مسابقه دیگر برای شاگردان بهروز عطایی حکم تشریفاتی پیدا کرد.

از یک جا به بعد دیگر به صعود فکر نمی‌کردیم و فقط امیدوارم بودیم که تیم ملی با بهترین رتبه ممکن به کار خود در لیگ ملت‌ها پایان دهد. پیش از این که قرار گرفتن چین در رتبه شانزدهم قطعی شده بود و ما امیدوار بودیم که بلغارستان نتواند آمریکا را شکست دهد تا ایران حداقل با همان رده چهاردهمی به کار خود در این تورنمنت پایان دهد.  

در نهایت لحظاتی پیش آمریکا در جدالی یک طرفه موفق شد با نتیجه سه بر صفر از سد بلغارستان عبور کند. به این ترتیب ایران جایگاه خود در رتبه چهاردهم را حفظ کرد و بلغارستان نیز که مثل ایران دو برد کسب کرده بود با توجه به امتیاز کم‌تر نسبت به ایران در جایگاه پانزدهم جدول قرار گرفت.‌

همچنین تیم های آمریکا، ژاپن، لهستان، ایتالیا، آرژانتین، برزیل، اسلوونی و فرانسه راهی مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت‌ها شدند و چین نیز به چلنجر کاپ سقوط کرد.

1896333

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.