رقابت بزرگ برای قهرمانی جهان: ایران ۱ – ایتالیا ۲ – جزئیات خبر

0 14

رقابت بزرگ برای قهرمانی جهان: ایران ۱ – ایتالیا ۲ – جزئیات خبر


کد خبر : 1951043 |
25 تیر 1402 ساعت 20:08 |
103.5K بازدید |

68
دیدگاه

در انتظار درخشش نسل طلایی جدید والیبال؛


تیم ملی جوانان ایتالیا در ست سوم ایران را شکست داد تا دو بر یک پیش بیفتد.

رقابت بزرگ برای قهرمانی جهان: ایران 1 - ایتالیا 2

به گزارش “ایستگاه 3″، تیم ملی والیبال جوانان ایران در حالی پا به مسابقات قهرمانی جهان گذاشته بود که به خاطر نتایج رقم خورده در لیگ ملت‌ها، مردم با دلسردی و ناامیدانه به این ورزش نگاه می‌کردند. والیبالی که طی سال‌های اخیر در میان همه ورزش‌ها به یک دلخوشی برای هواداران تبدیل شده است.

با این حال جوانان والیبال ایران موفق شدند در عرض چند روز ورق را برگردانند و حالا دوباره همه با هیجان و علاقه خاصی به والیبال نگاه می‌کنند. تیمی که توانسته با قلع و قمع کردن همه قدرت‌های دنیا و پیروزی در تمام مسابقات خود به فینال مسابقات قهرمانی جهان صعود کند.

1738127

شاید در حرف کار ساده‌ای باشد، اما داریم در مورد قهرمانی جهان صحبت می‌کنیم. تیمی که به نظر بسیاری از کارشناسان می‌تواند نسل طلایی جدید والیبال ایران را رقم بزند.

با این حال شاگردان رضا مومنی مقدم برای پایان خوش در قهرمانی جهان و بالا بردن جام در بحرین کار بسیار دشواری پیش رو خواهند داشت؛ جایی که ملی پوشان جوان ایران باید امشب در برابر ایتالیا قرار بگیرند که توانست در نیمه نهایی تیم قدرتمند و پرستاره بلغارستان را شکست دهد.

بولت سرشاخهست سوم:ایرانایران ۲۳ –ایتالیاایتالیا ۲۵

این ست نیز نفسگیر و پایاپای پیش رفت اما ایتالیایی‌ها توانستند در یک نقطه از بازی فاصله‌ای چهار امتیازی ایجاد کنند و این فاصله در ادامه به دو امتیاز هم کاهش یافت اما همانند ست قبلی ایران با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ مغلوب ایتالیا شد.


بولت سرشاخهست دوم:ایرانایران ۲۳-ایتالیاایتالیا ۲

این ست پایاپای شروع شد اما بعد از امتیاز ده ایتالیا پیش افتاد و پنج امتیاز اختلاف ایجاد کرد. جوانان ایران برای جبران تلاش کردند و حتی نتیجه ۲۲ بر ۲۰ شد و اختلاف به دو امتیاز کاهش یافت با این حال ایتالیا زودتر به ست پوینت رسید و ۲۵ بر ۲۳ برنده این ست شد‌.


بولت سرشاخهست اول:ایرانایران ۲۵- ایتالیاایتالیا ۲۰

جوانان ایران در ست اول کار را طوفانی آغاز کردند و خیلی زود از حریف پیش افتادند. ایران وقتی به امتیاز پنج رسید ایتالیایی‌ها روی امتیاز یک گیر کرده بودند و سرمربی‌شان وقت استراحت گرفت. برتری ایران ادامه پیدا کرد و به هفت امتیاز رسید تا جایی که نتیجه ۱۶ بر ۹ شد اما از اینجا به بعد حریف به خودش آمد و اختلاف را کمتر کرد و حتی نتیجه به ۲۲ بر ۱۹ رسید اما ایران در امتیازات پایانی با حفظ برتری خود ۲۵ بر ۲۰ پیروز و برنده ست نخست شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.