رقبای پاروزنان در دور مقدماتی مشخص شدند – جزئیات خبر

0 5

رقبای پاروزنان در دور مقدماتی مشخص شدند – جزئیات خبر


کد خبر : 1966539 |
28 شهریور 1402 ساعت 14:26 |
856 بازدید |

0
دیدگاه

بازی‌های آسیایی


حریفان قایقرانان کشورمان در دور مقدماتی بازی‌های آسیایی مشخص شدند.

رقبای پاروزنان در دور مقدماتی مشخص شدند

به گزارش “ایستگاه 3” و به نقل از فارس، مسابقات روئینگ بازی‌های آسیایی از فردا ۲۹ شهریورماه در مرکز ورزش‌های آبی فویانگ هانگژو آغاز می‌شود. تیم ایران با ۵ پاروزن در بخش بانوان و ۲ پاروزن در بخش مردان در این رقابت‌ها حاضر است. افشین فرزام سرمربی تیم ملی روئینگ ایران در این بازی‌ها است و هما خاتمی و فرزین رضایی به عنوان مربی در کنار او حضور دارند.

پس از برگزاری جلسه سرپرستان تیم‌ها، رقبای پاروزنان کشورمان در دور مقدماتی مشخص شدند. ملی‌پوشان ایران فردا در دور مقدماتی ۵ ماده به مصاف رقیبان می‌روند.

نازنین ملایی و کیمیا زارعی در روئینگ دونفره سبک‌وزن بانوان از ساعت ۴:۴۰ در گروه دوم مقدماتی با حریفانی از چین‌تایپه، تایلند، کره و هند رو به رو خواهند شد. قایق اول این رقابت مستقیما به فینال صعود می‌کند و بقیه قایق‌ها به شانس مجدد می‌روند.

مهسا جاور و زینب نوروزی در روئینگ دونفره سنگین‌وزن بانوان از ساعت ۵:۱۰ در گروه اول مقدماتی با حریفانی از قزاقستان، کره، سریلانکا و ویتنام رقابت می‌کنند. قایق اول و دوم این رقابت به فینال راه می‌یابند و بقیه راهی شانس مجدد می‌شوند.

امیرحسین محمودپور و رضا قهرمانی در روئینگ دونفره سنگین‌وزن مردان از ساعت ۵:۴۰ در گروه دوم مقدماتی به مصاف رقبایی از عراق، هنگ‌کنگ، بحرین، ازبکستان و تایلند می‌روند. قایق اول این رقابت راهی فینال می‌شود و مابقی به شانس مجدد می‌روند.

امیرحسین محمودپور از ساعت ۱۱:۲۰ در گروه سوم مقدماتی روئینگ تکنفره سنگین‌وزن مردان با نمایندگان عربستان، پاکستان، عراق و کویت مسابقه می‌دهد. نفرات اول تا سوم این رقابت به نیمه‌نهایی و مابقی راهی شانس مجدد می‌شوند.

تیم روئینگ چهارنفره بانوان ایران با ترکیب مهسا جاور، نازنین ملایی، زینب نوروزی و فاطمه مجلل در مسابقه تعیین خط روئینگ چهارنفره سنگین‌وزن بانوان با حریفانی از چین، اندونزی، ویتنام و قزاقستان رقابت خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.