روایت ملی‌پوش ایران از یک اتفاق تلخ – جزئیات خبر

0 11

روایت ملی‌پوش ایران از یک اتفاق تلخ – جزئیات خبر


کد خبر : 1952419 |
01 مرداد 1402 ساعت 01:00 |
2.9K بازدید |

0
دیدگاه


دنیای مادری نه تنها سد راه قهرمانی‌اش نشده بلکه به او قدرت جنگیدن داده است تا بتواند تبدیل به یک زن قوی شود و این هدیه‌ای است که مهسا جاور می‌خواهد برای دخترش به یادگار بگذارد.

روایت ملی‌پوش ایران از یک اتفاق تلخ

به گزارش”ایستگاه 3″ و به نقل از خبرآنلاین ؛ ورزش زنان به جایی رسیده که بسیاری از ورزشکاران آن برای خود اسم و رسمی بهم زده‌اند. مهسا جاور هم یکی از همان ورزشکارانی است که هم در ورزش زنان و هم در قایقرانی ایران تبدیل به یک برند شده است. او که فراز و نشیب‌های زیادی را در زندگی پشت سر گذاشته، بعد از بازی‌های آسیایی جاکارتا تصمیم گرفت از دنیای قهرمانی خداحافظی کند که این وداع کوتاه بود و بانوی قایقران ایران بعد از گذشت سه سال دوباره قدم در مسیر قهرمانی گذاشت اما این بار در یک قامت متفاوت اگر گاهی به دریاچه آزادی سر بزنید، می بینید که مهسا جاور دیگر تنها نیست و یک یار کوچک اما همیشگی در تمرین و مسابقات دارد. 

گویا مهسا جاور پس از اتفاق‌هایی که در زندگی شخصی‌اش افتاده به تنهایی دخترش را بزرگ می‌کند.حالا او در یک استوری در اینستاگرامش از این نوشته که ظاهرا همسرش برای بازی های آسیایی به او اجازه نمی‌دهد که دخترش را همراه با خودش ببرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.