روزهای رؤیایی والیبال ایران بعد از VNL ادامه دارد – جزئیات خبر

0 13

روزهای رؤیایی والیبال ایران بعد از VNL ادامه دارد – جزئیات خبر


کد خبر : 1953445 |
06 مرداد 1402 ساعت 16:19 |
22.2K بازدید |

8
دیدگاه


تیم ملی والیبال زیر 16 سال پسر ایران با شکست چین‌تایپه به فینال رسید.

روزهای رؤیایی والیبال ایران بعد از VNL ادامه دارد

به گزارش “ایستگاه 3″، هفتمین روز و مرحله نیمه‌نهایی نخستین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر 16 سال پسر آسیا امروز (جمعه، ششم مرداد) با پنج دیدار در تاشکند پیگیری می‌شود.

تیم ملی والیبال زیر 16 سال ایران در این مرحله به مصاف چین‌تایپه رفت و در حالی که در ست‌های اول و دوم مغلوب حریف شده بود، سه بر دو این تیم را شکست داد تا با کام‌بک رؤیایی فینالیست شود و سهمیه رقابت‌های جهانی سال 2024 را کسب کند.

شاگردان آرش صادقیانی در ست‌های اول و دوم این مسابقه 25 بر 21 و 25 بر 14 مغلوب چین تایپه شدند، اما در ست‌های سوم تا پنجم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 22، 25 بر 17 و 15 بر 13 به پیروزی رسیدند. تیم ملی زیر 16 سال ایران این مسابقه را با ترکیب امیرعلی فرج‌پور، مصطفی صداقت، کامیاب عبداللهی‌فر، طاها محسنی، امیررضا مشهدبان، آرمین آسیایی و مسعود ایمری (لیبرو) آغاز کرد.

در دیگر دیدار مرحله نیمه‌نهایی تیم‌های ازبکستان و پاکستان از دقایقی دیگر به مصاف یکدیگر می‌روند تا برنده این دیدار حریف ایران در فینال شود. تیم ایران در مرحله گروهی موفق به شکست تیم‌های ژاپن، چین و عربستان شد و در مرحله دوم نیز با شکست قزاقستان و ازبکستان به عنوان صدرنشین به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد.

بدین ترتیب تیم ملی والیبال زیر 16 سال ایران فردا (شنبه، هفتم مرداد) در آخرین مسابقه خود در این رقابت‌ها به مصاف برنده دیدار پاکستان و ازبکستان می‌رود تا برای کسب مقام قهرمانی تلاش کند. تیم‌های اول تا سوم مسابقات قهرمانی زیر 16 سال آسیا 2023 سهمیه حضور در رقابت‌های جهانی 2024 دریافت می‌کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.