رونالدو در آستانه ضرر میلیارد دلاری + خبر جدید

0 56

رونالدو در آستانه ضرر میلیارد دلاری + خبر جدید


کد خبر : 1952548 |
01 مرداد 1402 ساعت 15:58 |
3.6K بازدید |

1
دیدگاه

شینگارد دردسرساز آدیداس در روز شکست سنگین


کریس رونالدو به خاطر استفاده از ساق بند آدیداس در آستانه یک ضرر میلیاردی قرار دارد.

رونالدو در آستانه ضرر میلیارد دلاری

به گزارش”ایستگاه 3″ کریستیانو رونالدو کاپیتان تیم فوتبال النصر عربستان پس از پوشیدن محافظ ساق پا (شینگارد) با برند تجاری “آدیداس” که رقیب نایکی حامی این بازیکن است، دچار مشکل حقوقی شده است. 

اسکای نیوز عربی گزارش داد، رونالدو در دیداری دوستانه مقابل تیم سلتاویگو اسپانیا، محافظ ساق پا آدیداس پوشیده بود که از پشت جوراب او و در نماهای نزدیکی که گرفته شده مشخص شده است. 

با وجود شکست پرگل النصر با پنج گل، بحران شینگارد مهمترین اتفاق این دیدار تدارکاتی برای النصر و ستاره بزرگش بود. رونالدو به خاطر نقض قانونی قرارداد اسپانسرینگ با کمپانی آمریکایی نایکی ممکن است متحمل جرایم مالی قابل توجهی شود. 

رونالدو از سال 2003، رونالدو قرارداد اسپانسرینگ با نایکی دارد. در طول دو دهه گذشته، رونالدو با استفاده از بیش از 70 جفت کفش این شرکت در مسابقات شرکت کرده است و از طرفی نایکی برای تبلیغ جدیدترین محصولات خود به حضور این ستاره متکی است. 

در سال 2016، طبق گزارش های رسانه ای ، رونالدو سومین ورزشکاری شد که قرارداد اسپانسری مادام العمر( در تاریخ شرکت) را به ارزش 2 میلیارد دلار امضا کرد. او از آن زمان به بعد چهره اصلی نایکی شد و در بیشتر تبلیغات این شرکت حضور پیدا کرد. 

قرارداد اسپانسرینگ ستاره پرتغالی را ملزم می کند که لباس ها و تجهیزات ورزشی- منحصرا- نایکی را بشپود مگر اینکه باشگاه او توسط شرکت مالی دیگری حمایت شود؛ مانند رئال مادرید و یوونتوس. 

کریس بعد از فسخ قراردادش با منچستریونایتد قبل از جام جهانی 2022 قطرريال در آخرین نقل و انتقالات زمستانی به عنوان بازیکن آزاد به النصر عربستان پیوست. 

او در طول 5 ماه در 17 مسابقه با پیراهن النصر حضور پیدا کرد و در این مدت 13 گل به ثمر رساند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.