رونمایی از لوگوی والیبال قهرمانی آسیا ارومیه ۲۰۲۳ – جزئیات خبر

0 13

رونمایی از لوگوی والیبال قهرمانی آسیا ارومیه ۲۰۲۳ – جزئیات خبر


کد خبر : 1955934 |
17 مرداد 1402 ساعت 19:05 |
2.6K بازدید |

3
دیدگاه


رئیس فدراسیون والیبال به همراه استاندار آذربایجان غربی از لوگو، پوستر و هویت بصری رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا در ارومیه رونمایی کرد.

رونمایی از لوگوی والیبال قهرمانی آسیا ارومیه ۲۰۲۳

به گزارش “ایستگاه 3″، بیست‌ودومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از 28 مرداد تا چهار شهریور با حضور 18 تیم به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در شهر ارومیه برگزار می‌شود.

رئیس فدراسیون والیبال امروز برای بررسی شرایط میزبانی ارومیه، دیدار با استاندار آذربایجان غربی، بازدید از سالن‌های مسابقات و دیدار با بازیکنان و کادر فنی تیم ملی در اردوی ارومیه به این شهر سفر کرد.

دکتر محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال و محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی، طی مراسمی در سالن همایش‌های استانداری آذربایجان غربی از لوگو، پوستر و هویت بصری جام بیست‌ودوم آسیا و سامانه بلیت‌فروشی این رقابت‌ها رونمایی کردند.

رئیس فدراسیون والیبال و استاندار آذربایجان غربی قبل از مراسم رونمایی در نشست خبری به سؤالات خبرنگاران شرکت کننده، پاسخ دادند.

علاوه بر جمع کثیری از خبرنگاران استان، سجاد بیرامی، مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی، مهدی اسلامی، خزانه‌دار فدراسیون، پیمان رضایی، رئیس هیئت والیبال استان و امیر طلوع‌کیان از جمله شرکت کنندگان در این مراسم بودند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.